Tampon - gövde ton farkı olan var mı?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Tampon - gövde ton farkı olan var mı?

mrt54 link' Alıntı:
Evet Arkadaşlar Bende daha Önce Kırmızı Corsa Vardı Bende Takıldım Servise Götürmüştüm Plastik Kısım Olduğu İçin BU renk Ayrımının Olabilceğini Hatta Kapı Kolları bile kırımıydı benim o bile tutmuyodu..
size katılıyorum aynı şeyi bende sordum banada verilen cevap plastik kısımla saç kısmının birbirini tutmaması

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamponla gövde arasında ton farkı yok idi taki bu konuyu okuyup arabama dikkatli bakıncaya kadar.Demekki ben galerici olsam eve ekmek götüremezmişim. zzzzz

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım kaza sonrası onarımdan geldiğinde aynı şey benim de dikkatimi çekmişti.Yeni takılan arka tampon ve hasarlı olmayan sol taraf arasında ton farkı görünüyordu.Fakat sonra hiç işlem yapılmamış ön tampona baktım, orda da tampon ve gövde arasında ton farkı vardı.İlk başta olmasa da dış ortam şartlarında metal ve plastik üzerindeki boya farklı bir başkalaşım geçirip ton farkı oluşturabiliyor.

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Bence servısler boya konusunda yeterince bılgıye sahıp degıller ve de kesınlıkle boyayı tuturamıyorlar tampon degıstırdım aynı ton farkı bendede vardı teslım alırken sorduğumda o kadar fark olur dedı basından savdı resmen adamlar bana kalırsa astarlamadan tamponu boya yapıyorlar alta kalan sıyah plastık  rengın farklılaşmasına sebep
oluyor