tampon boya ile ilgili

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracın tamponlarını boyatıcam ama karar veremedim bi türlü serviste mi boyatiyim yoksa herhangi bi kaportacı da mı servis biraz pahalı olur ama servis daha mantıklı gibi gelio bana birde ortalama ne kadara patlar sizce .fikirlerinizi bekliyorum.saygılar.

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vurul kirik yani uğraştirici bir durum yoksa 200 tl masrafı var.. Servis ne yazar bilmiyorum..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta guzel bıldıgın bı boyacıya boyat aracın metalık renk bence servıse boyatma

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende servise boyatma taraftarı değilim ama sonra çok uçuk bi renk farkı olmasından korkuyorum...

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaskon varsa mini onarım alternatifini bu kullanmayı dene,bizim arka tamponda sağ ve solda çizikler vardı komple boyandı mini onarımla,ön taraftada vardı ama adamlar gitmiş ön tarafın yarısını boyamışlar :),arada ton farkı belli olmadığından bide o taraf haşat olmadığındna dert etmedik ama bu sene orayıda boyatırım kaskomla :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ondan dedım ya dısarda bıldıgın bı usta boyasın dıye stanbox boyaları var adamlar katalog uzerınden renk bulup uygulamayı yapıyor ben metalık grı arabamın kaputunu yarım boya yaptırmıstım satarken bıle fark etmedıler...

forever33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen sene önüme gelen ilk boyacıda boyattım tamponun yarısını. Adam önce boyadan örnek alıp bilgisayarda tam rengini buldu sonra boyadı. Gayet güzel tam olarak aynı renge boyadılar, hala hiç bi fark göremiyorum. 50 tl ye boyadılar.

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaplama bişey değilde çok sırıtıyo diolar metalik gri de bide çıkar o gibi gelio