Taksim Gezi parkı #direngeziparkı

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
931151_163377250501182_1392179141_n.jpg

Orantısız zeka... :)

:):)

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
capulcu_zps4cefd510.jpg

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Olaylar yine alevlendi. Koskoca devlet şu işin içinden çıkamasın. Hayret!

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız gayet edebi şekilde kendilerini ifade eden halkın arasına edepsizler karışınca meydan da onlara kaldı..Hedefe adım adım giden ve dünyada da ses getiren böylesine güzel bir oluşumu çapulcular amacından saptırdı..Ama ben bunu da amerikanın ankarasının işi olduğunu düşünüyorum...Başbakanımızın ifade ettiği gibi;'' taraf olanı bertaraf ederiz..'' mantığı yani..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amacından sapmadı amacından saptırılsın dıye ıcıne adamlar karıstırıldı bugun bı anda molotof atan sıvıller cıktı ortaya kullandıkları maske sadece cevık kuvvete ozel ve baska yerde satılmıyo ellerınde polıs telsızı belde sılah ve sıvıl olarak karısıp polıse tas molotof atıyolar ve polıs su bıle sıkmıyo
bugun taksımde 3 tane arac yanmıs sozde eylemcıler yapmıs yanan aracların bı tanesı bı fırmanın taksımde daha ıyı cep telefonları cekmesı ıcın yerlestrdıgı gsm aracı dıger 2 sıde uzerınde carsı yazan ıs makınaları ne tesadftr kı hep ıse yarayan seyler bı anda yandı
lutfen bıraz duzgun bakın dar bakıs acısı ıle bakmayın devletın yaptklarını gorun artık su dırenıscılere boyle bı mudahaleyı dusmana yapmaz ınsan ya

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dar bir bakış açısıyla bakmayın olaylara derken eğer benim sizin yorumunuzdan önce yazdıklarımı kastediyorsanız, farkında değilsiniz aynı şeyleri yazdığımızın...Ben başbakanımız taraf olanı bertaraf ederiz derken; tam da sizin söylediğiniz gibi direnen ve protesto eden halkı kendi silahıyla vurduklarının açık ifadesi olarak söz ettim sinsi planlarıyla...Tıpkı Bush zamanında petrole konmak için amerikanın kendi elleriyle yarattığı ve takma sakallı sonradan arap ''USA ME BIN LADIN'' adlı bir silahşör yaratarak ırak'a konduğu zamanı anımsayın...Ya da ayakalarına giyecek babuçları olmayan orta doğu halkının nasıl oluyor da uçaksavarları, roket atarları, havanları oluyor daki mantıkla aynı tutulabilir..Ya da %96sı müslüman olan bir ülke olarak Türkiye'nin yönetilse yönetilse ya da dünyada stratejik ve jeopolitik olarak hasssas ve sıcak bir noktada bulunan bir bölgeyi en kolay ''müslüman'' bir rejimle yönetilebilir olduğu ve bunu kendisiyle milyonlarca kez çelişen bir partiyle yapılır elbet...Kısacası Blöf yaptım yani..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo sız yanlıs anladınız ben orda sıze solemedım onu ıcımden gelenı yazdım sadece..