Taksici hatırası

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Taksici hatırası

Bana yol verir gibi yapıp, sonradan sıkıştırdı canı oyun istedi paşamızın :D

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben takmıyorum artık  gayrımeşru diyebileceğimiz bir çocuk  bisikleti ile aynaya girmiş  arka kapağını yerinden fırlatmış aldık taktık yerine  sürücü kapısında artık taş atmasımı yoksa aynı bisikletli çocuğun işimidir bilinmez bir boya kalkması var  dert etmemek lazım yani balkona koyamadığımıza göre bunlar olacak allah büyüklerinden korusun

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi sıvı cif ile biraz sildim geçti sayılır ama gölgesini birakti hafif bir sarılık kaldı artık görmezden gelicez :)

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bindiğim bi taksici, başka bi aracın üzerine kırdı, diğer araç yol vermeyince ufak bi kaza tehlikesi atlattık. Taksicinin kendini savunması ilginçti;

"Biz ekmek parası için direksiyon sallıyoruz, onlar zevk için."

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

küfür etmeye değmez biz arabada sex mi yapıyoruz serefsiz herif. Dünyası ters donmüş 10 liraya satılamayacak arabayla gelir senin gözün gibi sakındığın arabaya girer ulan ahlaksız terbiyesiz. Herifin araba zaten konserve gibidir neden kollasınki arabasını atarabasına donmüş. Çok kinliyim arkadaşlar boyle tiplere.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
Bindiğim bi taksici, başka bi aracın üzerine kırdı, diğer araç yol vermeyince ufak bi kaza tehlikesi atlattık. Taksicinin kendini savunması ilginçti;

"Biz ekmek parası için direksiyon sallıyoruz, onlar zevk için."
Malesef coğu cahil.
Ekmek parasi icin direksiyon salladigi dogru ama yolcu almak icin baskakarinin hayatini tehlikeye atmalarina butun yollar onlarinmis gibi gitmelerinede goz yummak aptallik olur.