takıp edilmek güzel

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bİ DOSTUM ARADI ABİ BİŞİLER DUYDUK DERGİ VS OLAYI NE İŞ SÜPERDE OLUR diye aradılar beni

takipçilerimin olması beni sevindirdi bugün ama yanlış takıp etmişler
benim huyum kişi kurum yada kuruluşları eleştirirken dahi isim vermem eğer direk eleştireceksen de ......... adlı adam derim huyum bu
ŞİMDİ bunlar ne demek diyenleriniz olacak şudur
yeni bir otomobil dergisi basılıyor ve bende editörlük teklifi aldım 2 sayfa önlü arkalı yazıcam her ay şikayetleri performansı araçlar hakkında vsvs
bana gelen teklifte derki falanca markalara yazmıcaksın ama eee neden o markalar bizim tekelimizde eee kötü yanları iyi yanları artı eksileri ben bahsetmeliyim yıllarca star tv de otomobil programı yaptım ordada ekranda bunlardan bahsettim derlerki yok olmaz
bende dedimki sizede güle güle :)

anlayan anladı sanırım neyse bu güncel hayattada böyle mesela biri yada birileri bişi der sorarsın yüz yüzeyken ben diilim derler halbuki onlardır sıkışırlar şu derler halbuki kendileridir bu tip insanlar bellidir amaçlarıda kişilikleride kendileride bunlar zararlı kişilerdir ve zarar verirler zehirlidirler zehirlerler kendilerinide panzehir zannederler

bu tip adamları sizde siz olun eleyin
zarflayın isim vermeden onlar zaten teker teker dökülürler
ama unutmayın asla kişi kuruluş isim vermeyin

neticede bu teklifi kabul etmedim iyide para teklif ettiler ama bana etik gelmedi sen marka firma şahıs gözeterek bi dergiye başlıyacaksan vay derim o derginin md üne yayın evine hattaa editörüne :) vsvsvs

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana yönlendirseydin Yalçın abi, istedikleri gibi yapardım sorun yok:D:D

ahahah:D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravoooo

şimdi yakında çıkacak olan oto dergisini takip edelim böylelikle hangi dergi olduğu anlaşılırr :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
işinizi hakkıyla yaptığınızın bir göstergesi bu keşke herkes böyle onurlu davransa

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne yazık ki yeni birşeyler yapmaya çalışırken bazı değerlerden ödün veriyorlar, bu da kaliteyi düşürüyor.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bana yakıştığı gibi davrandım ama yarın SAMET i önericem onlara LND :):)