TaKıNtıLaRıNıZ nelerdir?

h.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ha ayrıca gsi diye birşey bilmeyen naapcan 13 yıllık bişeyi git düzgün bişey al diyen punto clio seat sahibi arkadaslarıma bigün gircem agız burun adamlar astra gsi aradıgımı duyunca yok artık 16 yasında malsın söylesin diyen zır cahil arkadaslarımada uyuzum ama arkadas iste cahilligine katlanıosun :D:D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka okuma ve ön torpidoda toz olması buyuk takıntım 200le gıtsem bıle o tozu ordan sılerım :)

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plaka takıntısı var bende...tüm yakınlarımın plakalarını bilirim...biliyorum manyakça bişey ama napıyım işte..:D
hatta kimilerinin arabalarının markalarını bile bilmem,plakalarından tanırım.. :D

ege_kip

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simetri hastalığı
Yanımdan geçen Opel'lere donup bakma
Atatürk ve Kemalizim hakkında ileri geri konuşan sünepleri toplum içinde rezil etme
2-3renk taşlar koyulmuş yollarda sadece 1 renge basarak gitme
Sürekli fermuarımı kontrol etme (bir seferr basıma talihsiz bir kaza geldide o zamandan beri sorun yasıyorum bu konuda)
Her zaman sağ cebime telefonumu sol cebime kulaklık para vs. koyma
Gece vakti yolda yururken arkamdan gelen xenon farlı aracın farlarını orjınalinde olup olmadığı çözme
Arka koltuğa çocuk oturunca 2de1 arka tarafa bakıp ayağını koltuğa kapılara vs. çarpıp leke yapıyormu diye bakma
Geçen Astraların CDTİ olup olmadığına bakma
Her zaman kafamı sağ tarafa bakar sekılde ayarlayarak yatma bunlardan sadece bir kaçı.