Takabilirmiyim Acaba ?

Muro3737

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra classic aracımın orjinal kaset teyp çaları var. Acaba orta konsoldaki cepliğe 2. Teybi takıp orjinalini öylece iptal etme şansım var mı görüntülü teyp düşünüyorum ?

Muro3737

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Screenshot_20190508-034400.png

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Konsolu sokmen gerekir takilabilir

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Murat bey,neden orjinal teybin yerine düşünmüyorsunuz?Yani alt bölümde klima tuşları sorun olabilir ve birazda üst bölüme göre dar...Görüntülü teybiniz sanırım katlamalı ekran olucak....Ayrıca kablolar için arka tarafın kırılması ve kızak vs gerekebilir...

Muro3737

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takacağım teyp piranhanin içine girip çıkan teybi orjinal teybi bozmayım istiyorum kirilacak biyer olursa zaten yapmam nasıl yapacağım ne yapmam gerekli bilginiz varsa paylaşın abi sevinirim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bence orjinal teybi sökün kenara koyun...Orjinalliği bozulmaz merak etmeyin..Satacağınız zaman alan kişiye orjinal teybi verirsiniz..Arkadsındaki bağlantılardan bağlaması zor değil...Onun oldugu yere monte ettirin...Dediğim gibi alt bölüm hem dar hemde klima tuşlarını kapatacak gibi...Yani ''ben olsam''bu şekilde yapardım..Bu sadece bir öneri...

Muro3737

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim abi önerin için sağol

• Beğen
Tepkiler: Murat

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cerceve almanız lazım bnde astra var baya arastırdım cerceve ile son derece kolay bi iş.nette satılıyor sade teyp icin cerceveler 40tl civarı gorntluu double icin de 80 100tl arası. eger anfi ile baglayacksan da cevirici alman gerekiyor. bn en son kenwood cevirici aldm 100tlye

Muro3737

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cerceve almanız lazım bnde astra var baya arastırdım cerceve ile son derece kolay bi iş.nette satılıyor sade teyp icin cerceveler 40tl civarı gorntluu double icin de 80 100tl arası. eger anfi ile baglayacksan da cevirici alman gerekiyor. bn en son kenwood cevirici aldm 100tlye
Abi çerçeve derken nasıl ben baktım bulamadım yardımcı ol yapıyım şunu madem ki bilgin var

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Murat