Tabtab marka ürünler nasıldır

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar " http://www.ereyon.com.tr/store/productdetails.aspx?productid=10096194 " şu linkteki ürün hoşuma gitti birde size danışmak istedim daha önce rastladınız mı bu ürüne iyimidir? Ben pek anlamam aracım astra j edition nelerini değiştirir bu multimedya sistemler konularda klime kelimeleri geçiyor napıyor otomatik mi yapıyor klimayı? Ayrıca geri dönüş kamerasıda hediye veriyorlarmış nereye takılıyor acaba bu kamera ?

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tabtab marka ürünler nasıldır

Muhtemelen RoadRover çıkacaktır. Bizim Cyclone olarak kullandığımız model farklı bir navi ile. Çünkü donanım özellikleri 1e 1 aynı. Güzel cihaz.

Geri görüş kamerası plaka aydınlatmalardan bir tanesi çıkartılıyor. Onun yerine yeni bir aydınlatma ile kameranın beraber olduğu bir cihaz takılıyor. Şunun gibi http://www.ereyon.com.tr/store/productdetails.aspx?productid=10096205

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihaz gayet güzel! Ama montaj ve garanti olayı da önemli elbet!

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ürün benimde daha önce kullandığım , Navimaster Marka ürünün aynısı.Ancak garantisi olmayan yerden almayın derm.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürün özelliklerinde rca çıkışı varmı onu bilmek lazım,ürünün özelliklerinde ben göremedim, anfi bağlayacaksanız ilerde problem olabilir.. deck kablosuyla bağlantılarda ses kaybı yaşanabiliyor..

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yorumlar icin tesekkurler adamlara sordum ucretsiz montaj yapiyolarmis, garantiyi sormak aklima hic gelmedi onada bakmam lazim evet. Acaba bunun ses cikislari kactir gorduklerim en kotu 4x45 oluyo buda oyleyse 2 sette pioner hoparlor tamamdir :D Bu ses sistemlerinden hic anlamam cikislari bilmem bakip arastirmak lazimda bu cihazi internette sadece bir sitede buldum dahada bulamadim.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Muhtemelen RoadRover çıkacaktır. Bizim Cyclone olarak kullandığımız model farklı bir navi ile. Çünkü donanım özellikleri 1e 1 aynı. Güzel cihaz.

Geri görüş kamerası plaka aydınlatmalardan bir tanesi çıkartılıyor. Onun yerine yeni bir aydınlatma ile kameranın beraber olduğu bir cihaz takılıyor. Şunun gibi http://www.ereyon.com.tr/store/productdetails.aspx?productid=10096205

Isiklari sarisir insallah sonra biri sari biri beyaz olmasin :D

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Android çok iyide bana fazla kaçar bunun ücreti :D Bu necvox nasıldır iyimidir? Kasma falan yaparmı acaba ? Geri dönüş kamerası varmıdır içinde? İnternete girermi peki? :D Fazla sordum kusura bakma :D