susuz sabunsuz fırçasız araba yıkama

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar nette olaşırken takıldım ve sizinle paylaşmak istedimbu susuz sabunsuz ve fırçasız araba yıkama olayı bende buna benzer bişiyler duydum ama buharla temizliyolardı bu olayı gören bilen veya kullanan arkadaşlarımız varmı aramızda varsa bizide bilgilendirseler nasıl bişiy bu olay düşüncelerinizi bekliyorum http://www.modifiyem.com/forum/f155/su-yok-sampuan-yok-firca-yok-102955/:confused:

C

cihanreis

Bilgi Girilmemiş
link hatalı yada açılmıyor birdaha kontrol edersen sevinirim

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söyle diyeyim bir arabanın içinde buhar kazanı var buharla hemen kirli yüzeye uyguluyorlar sonra temiz bezle dolanıyorlar parlak duruyor ama tavsiye etmem yinede kir kalır bence (ama lastikler cok güzel parlayıor ) ben oto yıkmacasındacalsıtım en iyizi tanzik :):)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buharlı yıkama ise guzel parlıyor :D

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar link iptal olmuş bende acamıyorum şöle anlatayım buhar yok su yok sabun yada oto şampuanı hiç yok sadece adamların elinde fısfıs kutusu var ve bez resmen çamurlu kaportanın üstüne sıkıp siliyorlar ve organik bi madde hiçbir kimyasal içermiyomuş linki düzeltemedim resimlerle filmini bi izlerseniz sasırıcaksınız

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.vipsusuzotoyikama.com/

o uygulamayı çıkaran firma bu evinizin önüne geliyorlar siz evden kumandayla kapılarını açıyorsunuz bi güzel temizleyip gidiyorlar.

kullandıkları madde ne ise hem temizliyor hem cilalanmıs gibi duruyor heme kir tutmuyor.

ama ben hala çamurlu yüzeyde pek işe yarayamayacagını düşünüyorum.

fiyat olarakta

Fiyat Tablosu

Binek Otomobiller
Dış13.00 TL
İç-Dış18.00 TL
Detaylı 50.00 TL​

Arazi Araçları, 4X4 Araçlar
Dış18.00 TL
İç-Dış25.00 TL
Detaylı 75.00 TL

ama ben zmanım oldugu sürece kkendim yıkamaktan yanayım kaportaya sürülen bezin cama sürülmesi yanlıs geliyo bana.

ayrıca basınclı su makinesi aldım yeni 99 liraya BİM sagolsun su çok az harcıyor eskiden hortumla yıkardım su dere olup giderdi.

bu makine ile yıkayınca sadece aracın etrafı ıslanıyor etrafta göllenme olusmuyor yada dere :)

Son düzenleme:

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim link bende açamamıştım sonradan ewet arkadaşlar bu ürünü kullanan varmı aranızda yada buna benzer tamam çok kolay ve pratik ama ne kadar iyi aracı cizmeme konusunda