sürücü koltuğu için bel desteği

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba.
sürücü koltuğu bel desteği onarılıyor mu? onarılıyorsa fiyatı ne olur acaba bilgisi olan var mı?

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun var ben açtım koltuğun arkasını baktım plastik malzemeler kırılmış servise götürdüm döşemeci bakar dediler döşemeciye götürdüm olmaz bu koltuk değişecek dedi belki de uğraşmak istemedi ben de üzerine fazla düşmedim yaptırıyım diye

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen gun musterının mercedesıne bındım valla otobus koltugu gıbı outrurken fıss edıyor. bılen bılır mercedesın herseyı havalıdır. koltukları , merkezı kılıdı, far yukseklık ayarı, daha bırsuru sey. koltuk yandan sısıyor beldende ıkı ayrı noktadan sısıyor. alttanda sısıyor. uzun yolda cok rahat ettırıyor.

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuk değiştirmek az buz bişey değil ki. döşemecinin işine gelmemiştir bence de. sorun yaşayıp da çözebilen olmadı mı acaba?

Son düzenleme:

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Bence çok da önemli bişi değil o destek. Hatta bazen beni rahatsız ettiği bile oluyor.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gecen gun musterının mercedesıne bındım valla otobus koltugu gıbı outrurken fıss edıyor. bılen bılır mercedesın herseyı havalıdır. koltukları , merkezı kılıdı, far yukseklık ayarı, daha bırsuru sey. koltuk yandan sısıyor beldende ıkı ayrı noktadan sısıyor. alttanda sısıyor. uzun yolda cok rahat ettırıyor.
Eeeeeeeeee, o bir kral.