sürtme ve taş izleri nasıl gider

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce kil uygulayın sonra pasta cila yapın en azından bundan sonraki çizikleri engelleyin. tamponu boyamaktan da çekinmeyin..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyatın gitsin. boyandığını anlamazsınız bile 1 ay sonra. heleki önümüz yaz boya güneşte biraz yansın tam olur...

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın boya işine girişmeyin. rötuş + su zımpara + polish + wax + iyi bi işçilik ile eski halinden daha bile güzel olur :D

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın boya işine girişmeyin. rötuş + su zımpara + polish + wax + iyi bi işçilik ile eski halinden daha bile güzel olur :D
o tampona bu işlemi isterseniz 10 kere yapın yine de eski halinden iyi olmaz... boyatmaktan başka hiç bir çare yok..

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tampona bu işlemi isterseniz 10 kere yapın yine de eski halinden iyi olmaz... boyatmaktan başka hiç bir çare yok..

resimde araç yeni yıkanmış sizi yanıltıyor olabilir vernik kalkması gibi bişey yok araçta. sadece nokta taş izleri ve çok ağır olmayan bi kısım var. taş izlerini, derin çizikleri rötuş boya+su zımpara+polish+wax ile gayet güzel doldurur ve kapatırsınız, gizlersiniz demiyorum doldurur ve kapatırsınız. ben bu işlemi uyguladım ve polish+wax ile parlaklığı da gayet güzeldi. tabi bu işlemi yapmak malzeme ve iyi işçilik gerektirir birazda kendinize güven lazım. bir kaç örnek foto vereyim.

işlem 1 : rötuş ve zımpara işlemi
Dsc_0374.jpg

Dsc_0374.jpg

---
işlem 2 : polish ve wax işlemi sonrası
Dsc_0375.jpg