Suriyelilerden Bıktım Usandım Gerçekten !

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malumunuz bilen bilir suriyede iç savaş yıllardır devam etmekte bunun ceremesini çeken kişiler ise Türkiye ile beraber güzel ülkemizin belli başlı şehirlerdir , Mersinde oturan varsa çok çok iyi bilir şehri resmen suriyeliler işgal etmiştir trafikte geçen 10 arabadan abartmıyorum 4 tanesi suriye plakadır

Şimdi işin özüne gelecek olursak bunlar kadar ben pinti cimri millet görmedim en son çıktığım bilgisayarcıda çalışırken formatı 30 liraya atardım ve dükkana çalıştığım süre boyunca 4 farklı suriyeli aile geldi türkçeyi hiç bilmedikleri halde ingilizceyi bile yarım yamalak tarzanca konuşuyorlardı neyse ben formatı 30 liraya attığımı söyledim bunlar birde windowsu arapça kurmamı istediler bende bunun için 1 saatimi ayırmam gerektiğini çünkü arapça dilli windowsun elimizde hazır bulunmadığını ve internetten indirmem gerektiğini bundan dolayı fiyatın 40 TL olacağını söyledim onlar inatla yok 20 TL olsun dediler doğal olarak kesinlikle kabul etmedim ve dükkandan geldikleri gibi çıkıp gittiler :sopa:

Gelelim bugün olan olaya az önce çarşıdan evime doğru giderken hyundai Santa Fe jeep (tabiki suriye plaka) açmış bangır bangır arapça müziği trafikte eşşek kadar jipi ile bir onun önüne atıyor kendini bir bunun önüne atıyor hadi kendi canını s.. et ben zaten gebersin diye bedduamı eksik etmedimde milletin canını çoluğunu çocuğunu tehlikeye atacak şekilde hızlanmalar ve zigzaglar yapıyordu yolda

En sonda kırmızı ışıkta durduk arkasından yakalayıp yetişeyim dedim ama malum 3.0 motor bir araca 1.4 ne kadar yetişebilir ? Ama eğer gerçekten yakalasaydım yemin ederim ki önüne geçip sıkıştıracaktım şerefsizi

Bunları bu ülkeye alan MALUM KİŞİYE sesleniyorum !!!

İyilik ettiğini sanma ! Bu suriyeliler ÜLKEMİZDE resmen KRAL hayatı sürüyorlar onlara göre türkiye BEDAVA bir CENNET ülkesi , güzelim şehrimiz mersinide batırdıkları için hepsinden nefret ediyorum

Daha hala ülkeye aklı sıra iyilik ettiğini sanarak suriyeli almaya devam ediyor be bu insanlar birer fazlalık ülkemiz için BEN İŞ BULAMAZKEN ve BEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı iken onlar şirket açıp ülkede iş yapıyorlar ve kendi ırkından olanları şirketlerine alıyorlar

Artık gerçekten buna bir dur demenin vakti geldi yoksa iş çığrından çıkacak bir gün

Nasıl olsa para b... gibi plaka desen yazılacak bir plaka değil zaten trafik polisleri neden uğraşsın ki adamın umrundamı

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum biz Afyonda 06 plaka ile tedirgin oluyoruz tekerimize dürtecekler, kapımızı çizecekler diye. Hırçın bildiğimiz Mersin'de ne bu suriyelilerin rahatlığı, ilgilenmek lazım ya din kardeşine böyle mi yapar insan ;)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam oy toplayacak onlardan bırakır mı hiç....Ölülerden bile oy toplayan bir zihniyetle karşı karşıyayız....Bu arada TC ile ilgili uydurma deyip ağzını ayıra ayıra gülenler bahçelide ki Sır Kafe'nin oradaki Ziraat Bankasına bakabilirler....Sazan avı mı? Yoksa salak avı mı görsünler...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam oy toplayacak onlardan bırakır mı hiç....Ölülerden bile oy toplayan bir zihniyetle karşı karşıyayız....Bu arada TC ile ilgili uydurma deyip ağzını ayıra ayıra gülenler bahçelide ki Sır Kafe'nin oradaki Ziraat Bankasına bakabilirler....Sazan avı mı? Yoksa salak avı mı görsünler...

Aynen kardeşim inan bıktım usandım bu durumdan nedir yahu , kendimi arap ülkesinde yaşıyor hissediyorum artık yeter bunlara bu kadar müsaama gösterdiğimiz kendilerine birşey sanar oldular iyice özellikle o dünkü şerefsizin trafikte öyle araç kullandığını görünce artık iyice raydan çıktı bunlar dedim

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sozde fakırler gelmıstı hanı hanı orda savaştan kacanlardı demek altlarında jeep gezıyolar..
bı kac bıey daha duymustum otobuse felan para vermıyolarmıs bızı devlet getrdı dıyerek olay cıkarıyolarmıs hep..
ızmırde cıglıde bunlar ıcın bı yer yapılıyormus dıyede duymustum bıde ızmıre getırırlerse vay halımıze artık 3 gun sonra bunlara vatandaşlıkta verırler...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kendi ülkesinne,insanına faydası olmayan, asalak tufeyli geçinen sözüm ona insanlardan ne beklenebilir. Bunların din kardeşlikleri ilede alakası yok. Din ile dinayet ile alakaları olmuş olsa kendi ülkelerindeki akan kanı durdurmak için ülkelerinin kurtuluşu uğrunda canlarını ortaya koyabilirlerdi. Ama ne gezer...! İstisna yokmu vardır tabiki, İstisnalarda kaideyi bozmuyor.En küçük olaylardada bile hallerine şükretmeyip isyan eder hale geldiler.Yazılacak çok şey var ama iş siyasete yönlenmesin.:(

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sozde fakırler gelmıstı hanı hanı orda savaştan kacanlardı demek altlarında jeep gezıyolar..
bı kac bıey daha duymustum otobuse felan para vermıyolarmıs bızı devlet getrdı dıyerek olay cıkarıyolarmıs hep..
ızmırde cıglıde bunlar ıcın bı yer yapılıyormus dıyede duymustum bıde ızmıre getırırlerse vay halımıze artık 3 gun sonra bunlara vatandaşlıkta verırler...
Amaç İzmir'den daha fazla oy alıp orayı DA Akp'nin yapmak.....OLMASIN? KANSIZ BU HERİFLER...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amaç İzmir'den daha fazla oy alıp orayı DA Akp'nin yapmak.....OLMASIN? KANSIZ BU HERİFLER...

usta o konuloara hıc gırmeyelım sıteden atarlar bızı olay sadece akp olmak degılde nese... hangısı ayrı sankı ben hayatta partıcılıge partıyıde sevmem bunlar gostererek yapıyolar dıgerlerı gızlıden hepsı aynı...