Sürekli yanan fren lambaları

Canfeda

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler fikirleriniz için

Canfeda

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun bence dediğin gibi bunlar takınca ayar yapamıyor ondan dolayı bugün başka yere görüşeceğim elektirikçiye bakalım sağolasın abim

Canfeda

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abim elimde eski müşür var cırt ile ayar oluyor ama biraz bastırınca geri içine geçiyor demek frene basınca kaçıyor içeri bunu nasıl sabitleriz geri ayarın bozulmaması için

Canfeda

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Merhaba abim bugün başka elektirikçide baktırdım sorun sigorta panelinden dedi söktü soketleri biraz bekledi taktı şükür bişey yok düzeldi muayene ye de girdim senle paylaşayım istedim başka birinin başına gelirse söylersin Allah'a emanet ol

Ersncskn

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Merhaba abim bugün başka elektirikçide baktırdım sorun sigorta panelinden dedi söktü soketleri biraz bekledi taktı şükür bişey yok düzeldi muayene ye de girdim senle paylaşayım istedim başka birinin başına gelirse söylersin Allah'a emanet ol
S a kardeşim benim araç vectra c bir hafta oldu fren lambaları araç soğuk iken yanmıyor biraz ısındıktan sonra frene basmasam dahi sürekli yanıyor ustalar birşey yapamadı malesef siz çözüm bulabilmişsiniz bagaj içindeki sigorta panelindenmi bahsediyorsunuz nasıl bir işlem yapıldı yardımcı olabilirseniz sevinirim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
S a kardeşim benim araç vectra c bir hafta oldu fren lambaları araç soğuk iken yanmıyor biraz ısındıktan sonra frene basmasam dahi sürekli yanıyor ustalar birşey yapamadı malesef siz çözüm bulabilmişsiniz bagaj içindeki sigorta panelindenmi bahsediyorsunuz nasıl bir işlem yapıldı yardımcı olabilirseniz sevinirim
Fren musirine baktınmı