superonline'nın kurnazlığı

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mağduriyetiniz çok kötü olmuş hocam şahsen üzüldüm süperoffline ın bu derece densiz vede kötü bir kaliteli hizmet vereceğine inanmazdım. bencede tüketici hakları mahkemesine başvurmanızda yarar var

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fatura miktarı hiç önemli değil (24.50 TL), benim kızdığım vatandaş tarafından saygın olarak bilinen bir hizmet sektörünün yaptığı kurnazlık tekniği. Apartman görevlimizi bile kazıklamaya utanmamışlar. Onu da başka bir eleman "hemşerim sana gereken kolaylığı sağlarız" ayakları ile kafaya almış, şimdi yüklü faturalar geliyor, hemşerisi olacak utanmaz adam son zamanlarda telefonlara da çıkmıyormuş :(

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'de her konu gibi buda Tekelci zihniyette olunca elimiz mahkum şekilde maalesef devam etmek zorunda kalıyoruz.:( Mesela; daha yeni yeni cep telefonu konuşma seçenekleri çoğalıyor ve herkesin keseye uygun hale gelmeye başlıyor. E hakkımızı savunabileceğimiz yerlere başvursak onlarda keza ayrı bir alem.
Yani denize düşüyoruz Yılana sarılıyoruz maalesef arkadaşlar. :sorry:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi sanırım fiber internet bu değil mi? ben 2 ay önce bağlattım 59 tl ödüyorum. 20megabit şimdi hızı test ettim download hızı 13mb. upload hızı 7mb çıkıyor bana gayet hızlı geldi savaş abi bu üstelik wireless bağlantı ile olan kablo ile bağlansam daha da yukarı olur diye düşünüyorum. hız sende neden yavaş acaba? ilk 3 ay bedava dediler daha hiç fatura ödemedim. 24 ay tahüttüm var modem işe yaramaz ama hd çıkışı var tv ye bağlayım hd film izleyebiliyorsun film pakati için 10tl istiyorlar ben gerek görmedim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Volkan internete girerken ilk sayfa ttnet'e göre çok geç açılıyor, ikinci sayfadan sonra hızlanma oluyor. Acaba ben mi yanılıyorum dedim, eşim ve kızım da internetin hızı için arada öyle fazla bir farkının olmadığını söylüyorlar. Komşularımızdan bazıları memnunken diğer kısım da hayal kırıklığı yaşadıklarını ifade ediyorlar.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan internete girerken ilk sayfa ttnet'e göre çok geç açılıyor, ikinci sayfadan sonra hızlanma oluyor. Acaba ben mi yanılıyorum dedim, eşim ve kızım da internetin hızı için arada öyle fazla bir farkının olmadığını söylüyorlar. Komşularımızdan bazıları memnunken diğer kısım da hayal kırıklığı yaşadıklarını ifade ediyorlar.

normal internet kullanıcısıysan savaş abi 1 mbit 10 mbit fark etmez 10 mbiti 20 mbiti alanlar genelde nete oyun film falan indiren online oyun oynıyanlar falan..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben online starcraft 2 middle eart 2 felan oynuyorum o yüzden almıştım fiberi

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablonet 1mbit sınırsız kullanıyorum ama hakikaten sınırsız ttnetin sınırsızları gibi belli bir kotayı geçince hız yavaşlamıyor. Download hızı 130kbit/saniyeleri görüyor ki ttnet 1mbit kullanırken 70 i geçince şükrediyordum. Her hangi bir arıza durumunda gecenin 12sinde bile arıza kaydı yaptırsanız dakikalar içinde kapınızda bitiveriyorlar. Bir kere başıma geldi gece 11:30 da arıza kaydı verdim telefondan. Yarım saat sonra geldiler baktılar modemden dediler ertesi gün servise götürdüm servis modem değilde adaptörden dedi ve garanti belgesinde adaptör garanti kapsamında değildir yazmasına rağmen adaptörün yenisini verdi. Ben etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Bu arada modemin garantisiyle kablonetin ne alakası var demeyin alınabilecek tek bir marka modem var o da kablonetin anlaşmalı firması zaten.
Merak edenlerede 1mbit sınırsız internet 36 lira. Sadece evde kablotv de olması gerekiyor kablo tv de aylık 7 lira. Toplamda 43 lira fatura ödüyoruz aylık. TTnet kullanırken download yapmıyor olmama rağmen 50 lira fatura geliyordu kota aştınız bahanesiyle

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablonet 1mbit sınırsız kullanıyorum ama hakikaten sınırsız ttnetin sınırsızları gibi belli bir kotayı geçince hız yavaşlamıyor. Download hızı 130kbit/saniyeleri görüyor ki ttnet 1mbit kullanırken 70 i geçince şükrediyordum. Her hangi bir arıza durumunda gecenin 12sinde bile arıza kaydı yaptırsanız dakikalar içinde kapınızda bitiveriyorlar. Bir kere başıma geldi gece 11:30 da arıza kaydı verdim telefondan. Yarım saat sonra geldiler baktılar modemden dediler ertesi gün servise götürdüm servis modem değilde adaptörden dedi ve garanti belgesinde adaptör garanti kapsamında değildir yazmasına rağmen adaptörün yenisini verdi. Ben etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Bu arada modemin garantisiyle kablonetin ne alakası var demeyin alınabilecek tek bir marka modem var o da kablonetin anlaşmalı firması zaten.
Merak edenlerede 1mbit sınırsız internet 36 lira. Sadece evde kablotv de olması gerekiyor kablo tv de aylık 7 lira. Toplamda 43 lira fatura ödüyoruz aylık. TTnet kullanırken download yapmıyor olmama rağmen 50 lira fatura geliyordu kota aştınız bahanesiyle

ttnetin tüm limitsiz paketlerinde 15gb sınırını aşarsanız 512mb a düşüyor hızınız... yani 8mps de alsanız 15 gb ı aşarsanız 512 ye düşüyor.. yalnız 15 gb ı aşmakda zor iş tabi insanına göre değişir ben o kadar film oyun indiriyorum pek aşdığım olmuyor 15 i..

ttnetinen en güzel paketi nete davet paketi artık büyük şehirlerde uygulamayı kesdiği 512mb sınırsız paketi belli kalkınmakda olan şehirlerde uygulatıyor fiyatıda çok güzel 18 tl ..