sunroof

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Hiç Tavsiye Etmem Sonuçta Kesilerek Uygulanacağı için dengesi bozulacaktır diye düşünüyorum Sonuçları Paylaşırsanız sevinirim

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende arabayı alırken çok istedim ama 2200 fiyat artıyordu sanırım sonradan olmayacak bir eklenti ne yazıkkı yinede işin ehli insanlar bulnabilirse taktirılabilir işlevinden ziyade ayrı bi görsellik katıyor ;)

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Webasto yaptırırsanız %99 şikayetiniz olmaz. Gidip uygulama merkezinde konuştum örnek çalışmalarına, hatta o an yaptıkları bir uygulamaya baktım kesinlikle süper. Aracın dengesi bozulma hadisesinide sordum adam sadece güldü. Gerekli güçlendirmeler yapılıyor içiniz rahat olsun dedi. 1250 - 1500 civarında güzel modelleri...

Hatta yeni arama bende yaptıracağım ama maddi anlamda biraz toparlandıktan sonra...

osicanerd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle tüm opelim.net kullanıcılarına merhaba.. ben bu sitenin yeni üyesiyim 2004 model opel corsa 1.3 cdti kullanıyorum. Arabamda sonradan takılma WEBASTO marka sunroof var.Ama şu an kullanamıyorum çalışmıyor ve ankara şaşmazda bir yere sordum sunroof'un kızağı arızalanmış dediler.Orijinal parçası 400 tl dediler çok pahalı geldi.Acaba çıkma kızak bulunur mu piyasada ve ücreti ne kadardır.yardım edecek olan arkadaşa şimdiden teşekkürler.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda bu işi güzel yapan maslakta kardeşler otomotiv var aracımı ilk aldıgımda orda tamır ettırdım. Vebastonunda bayısı olması lazım ancak aracınızda orjınal olarak yoksa tavsıye etmem .Bıldıgım kadarıyla sunroof lu araclarda tavan kısmı celık barlarla desteklenmıs aksı halde kaza anında karton gıbı desteksız bır tavan olacaktır birde sunroofların sekıl yapısı oval ve ınce ayar ısteyen bır iş makınelerın kestıgı bıctıgı tavan işini ınsan elı ne kadar kalıtelı yapar sonra sızdırmazlık fılan sorun olur hıc ugrasma derım..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Webasto yıllar önce sormustum tam orjınal perde sanruflu bıle yapıyolarda ısın ehlı kışıler sorunsuz yapabılır ama tavanın desteklenmesı lazım onu takıp edersenız yapılış anında sorun yaşıyacagınızı sanmıyorum tabı orjınal orjınaldır zevk meselesı