SUNROOF sonradan yaptırılabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SUNROOF sonradan yaptırılabilir mi?

screem link' Alıntı:
[quote author=batu link=topic=2294.msg47177#msg47177 date=1316456072]
kesinlikle yapılıyor..hemde harika oluyor..ben eski aracıma yaptırmıştım,vede yıllarca sorunsuz kullanmıştım..WEBASTO marka ilgilenenler web sitesinden bakabilir..modeline vede büyüklüğüne göre fiyat 400 euro dan başlıyor...su alma ,yok pas tutma gibi şeyler kesinlikle yok ..hepsi hikaye..webasto markası bir dünya devi,ilgilenen arkadaşlar bilir..adamlar onlarca alanda uzman..saygılar...
işin ilginç tarafı ilk mesaj reklam kokuyo...
[/quote]

orası da ayrı konu tabi...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

webasto bu konuda gerçekten lider bu doğru. zaten ellerinde katalog var hangi araca hangi model ne şekilde kesilir takılır ona göre yapıyorlar. bazı araçlarda tavan kuşağı kesilmiyor bazılarında kesilmesi gerekiyor. eski arabalarımdan brava'ya yaptırmayı düşünmüş ve ankaradaki bayiye gitmiştim. brava için tavan kuşağı kesilmesi gerekiyordu o yüzden yaptırmamıştım. kendi fikrimce orjinalde alınmadı ise sonradan yaptırmak çok da akıllıca değil. zira kuşak kesmeye gerek kalmasa bile sonradan takılan ürünün ağırlığı vs. ne derece uygun olacak? ileride tavanın esnemesi çökmesi gibi sorunlar çıkar demiyorum ama çıkabilir, bu riske girmeye değmez.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaa kardeşim ne reklamı ;
lütfen biraz ciddiyet..sadece boş yazılanlara cevap yazmak istedim..ilk defa ilgimi çeken bi yazı gördüm ,cevapladım hepsi bu!! tecrübe bile etmeyenler yazdığı için.. herhalde hata etmişim.. çokta önemli değil.. dikkat edersen üyeliğim  aylar öncesi :).. dayanıklık ,mayanıklık hiçbir sorun yok :)..kesilen bi parça yer, oda zaten tavanın kağıt gibi olduğu yerden!! dediğim gibi herkes istediğini yapabilir,ister takar ister takmaz!! arkadaş yaptırıp kullananlar varmı diye sormuş,bizde kullandığımız için yazdık...saygılar

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batu link' Alıntı:
yaa kardeşim ne reklamı ;
lütfen biraz ciddiyet..sadece boş yazılanlara cevap yazmak istedim..ilk defa ilgimi çeken bi yazı gördüm ,cevapladım hepsi bu!! tecrübe bile etmeyenler yazdığı için.. herhalde hata etmişim.. çokta önemli değil.. dikkat edersen üyeliğim  aylar öncesi :).. dayanıklık ,mayanıklık hiçbir sorun yok :)..kesilen bi parça yer, oda zaten tavanın kağıt gibi olduğu yerden!! dediğim gibi herkes istediğini yapabilir,ister takar ister takmaz!! arkadaş yaptırıp kullananlar varmı diye sormuş,bizde kullandığımız için yazdık...saygılar

Sn. batu dediğiniz gibi aylardır tek mesaj yazmayıp bu konuda böyle can hıraş aman çok güzel hiç sıkıntısı yok ben denedim mükemmel gibi bir yorum yapınca arkadaşımızın aklına doğal olarak reklam fikri geldi, normal. Dayanıklılık mayanıklılık hiçbir sorun yok demeniz sadece söylem O tavandan bar kesilirse neye göre dayanıklılık yok açıklayabilirmisiniz. Barı keserseniz bal gibide dayanıklılık sorunu var ne yaparsanız yapın fabrikasyon rijitliğine ve ömrüne ulaşamazsınız. Aksi görüşünüzü lütfen şahsi fikirlerinizle değil gerçek olgularla desteklermisiniz.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar umarım sonradan sunroof taktırmak isteyenler gereken cevabı almıştır. Aracın eger tavanı sunroofa uygun üretilmemişse ve kuşak kesilecekse, gerçekten bu riski almaya degmez.. en temizi yeni astra alacak arkadaşlar gayet uygun fiyata orjinal still paket tercih edebilirler... almadan iki defa dusunsunler benim gibi pişman olmasınlar.

konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...