sunroof motoru

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese slm. bizim vectra nın sunroof u takıldı geçen gün. serviste düzelttirdik. bilirsiniz, sunroof 2 farklı şekilde açılıyor. bir modda sadece arkası açılıyor diğerinde tamamen. işte bu tamamen açılma fonksiyonuna sunroof motorunun gücü yetmiyor pek. usta motor çok zorlanmış, tamamen açma fonksiyonunu kullanmayın dedi. motor çalışıyor ama dediğim gibi arada nefesi kesiliyor.
bu motorun yenisi ya da çıkması kaç paraya mal olur bilen var mı?

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek:

çok pahallıymış. kalsın öyle boşver :mad:
sen gene motor için diyorsun...Sonroof önünde ince bir saç var üstü açıkken rüzgari içeri az almasını saglıyor.yenisinin fiyatına 215 ytl dediler...
çıkmasını bulamadım zaten...seninki bedava sayılır bunun yanında...

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim sunroof motorununda zorlanmasının sebebi o parça. cam kısım bunu katlayamamış ve sıkıştırmış. menteşeleride hafiften çürümeye başlamış zaten. yakında o da hacı olur :)
demek ki neymiş. sunroof gereksiz bir aksesuarmış. bir klima bize yeter de artar bile. :)

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten o parçayı yolda görsen almazsın incecik bir saç parçası...Su ile temas eden yere öyle parça konursa sonuç böyle olur....Bana sonroofcu söyledi ben hemen çıkartırdım motoru kurtardık da o parça da az degilki...:mad: :(

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sunroof um yok derdim yok :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim sunroof motorununda zorlanmasının sebebi o parça. cam kısım bunu katlayamamış ve sıkıştırmış. menteşeleride hafiften çürümeye başlamış zaten. yakında o da hacı olur :)
demek ki neymiş. sunroof gereksiz bir aksesuarmış. bir klima bize yeter de artar bile. :)

bende bizim arabada sunroof yok die üzülüyodum:)

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gözümden düştü bu sunroof :)
zaten belli bir hızın üzerinde tam açık konumda giderken çok ses yapıyor ve yazın güneş tepenizi kavuruyor. ha şimdi senin canın yanmış sunrooftan böyle konuşuyorsun diyen olursa da haksız sayılmaz :)
gene de klimayı her zaman tercih ederim.