Sunroof kapnmiyor???

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar.sunroof açma kapama düğmesi ( omegada çevirmeli ) etrafinin aydinlatma ampulu değişimi için söküldü . Ampul takildi . Yaniyo. Ancak tam kapali konumda artik kapanmiyo arkasi açiliyo . Tam kapalidan bir klik sola çevirince kapaniyo.diğer konumlarda sorun yok.bide resetlemek için göbeğine bastirma fonksiyonu tam kapalida olmuyo tam açik konumda düğmeye basiliyo ama tam kapali konumda düğme içine gitmiyo.öncesinde akü sökülüp motor bakimi yapildi.

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü söküldüğünde sunroof açıksa kafayı yiyo evet.. sunroof hangi pozisyonda takılı kalıyosa düğmeden karşılığını seçip, akünün eksi başını söküp bekleyin.. tekrar taktığınızda sadece düğmeye basın ve diğer pozisyonları deneyin.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü söküldüğünde sunroof açıksa kafayı yiyo evet.. sunroof hangi pozisyonda takılı kalıyosa düğmeden karşılığını seçip, akünün eksi başını söküp bekleyin.. tekrar taktığınızda sadece düğmeye basın ve diğer pozisyonları deneyin.
abi sen omegayı ezberlemişsin:)

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acayip teşekkür ederim . deneyip sonucu yazıcam.

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüh be olmadı.başka ne yapsak ki........söktüm 10 sn felan bekledim.....

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta aynı sorun vardı. Servise götürdüm (inciroğlu) Düğme değişecek dediler 160 tl :D Sanayide üçbeş ustada net bişey diyemedi. Üçler'in yerini bilirsin.Ekrem usta 10 dk. ayarını yaptı.

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bey teşekkür ederim. size özelden mesaj attım.umarım olur.cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.