Suçluyum.. Neden mi? Çünkü TÜRK'üm! (!)

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendimi suçlu hissetmiyorum,teşekkürler.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son 80 yıldır ülkemizin adı TÜRKİYE CUMHURİYETİ'dir,ve yine son 80 yıldır ülkemizin yönetim şekli cumhuriyettir,bu yönetim şekli TÜRK MİLLETİNİN bugüne kadar ki en büyük kazançlarından birisidir.

Benim yazımda son 80 yıldır ülkemizin adı patagonya eyaletidir mi yazıyor ?Son 80 yıldır ülkemizin yönetim şekli komünizm mi yazıyor ? Şu anki yönetim şekli Türk milletinin bu güne kadarki en kötü kazanımıdır mı yazıyor ?

Arkadaşım algınmı zayıf yoksa anlama probleminmi var bilmiyorum..Benim söylemek istediğim Türklük sadece Türkçe'den ibaret değildir demek istedim kaan abinin yorumu üzerine..ve Türk'olmak için müslüman olmak gerekmez demek istedim..Anlamadan dinlemeden tuncay özkancılık oynamayın..

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızıyla yazılan son bölüme kadar keyifle okudum ama son bölüm sanki sonradan eklenmiş ve biraz eğreti olmuş. Sanki en sona zoraki bir mesaj ve propoganda sıkıştırılmış gibi. Yazının sonuç kısmı peygambere değilde Atatürk'e bağlanmış olmalıydı. ya da en azından orjinalinin öyle olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızıyla yazılan son bölüme kadar keyifle okudum ama son bölüm sanki sonradan eklenmiş ve biraz eğreti olmuş. Sanki en sona zoraki bir mesaj ve propoganda sıkıştırılmış gibi. Yazının sonuç kısmı peygambere değilde Atatürk'e bağlanmış olmalıydı. ya da en azından orjinalinin öyle olduğunu düşünüyorum.
benim aldığım yerde öyleydi eklediğim bir şey yok benim olduğu gibi koydum.. rahatsız ediyorsa, özür dilerim..

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yazımda son 80 yıldır ülkemizin adı patagonya eyaletidir mi yazıyor ?Son 80 yıldır ülkemizin yönetim şekli komünizm mi yazıyor ? Şu anki yönetim şekli Türk milletinin bu güne kadarki en kötü kazanımıdır mı yazıyor ?

Arkadaşım algınmı zayıf yoksa anlama probleminmi var bilmiyorum..Benim söylemek istediğim Türklük sadece Türkçe'den ibaret değildir demek istedim kaan abinin yorumu üzerine..ve Türk'olmak için müslüman olmak gerekmez demek istedim..Anlamadan dinlemeden tuncay özkancılık oynamayın..

Şimdi anladım !...........

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam-in Aleykum de Turkce degil bu bir, Turk olmak icin illa Musluman olup hadis bilip namaz kilmayada gerek yok buda iki.

...katılıyorum.. Ne mutlu Türküm diyene. Kadar güzel bir söz daha yok

Ek bilgi olsun diye söylüyorum emniyet şu aralar başta ulusalcı siteler olmak üzere tüm forum sitelerine dört gözle bakıyor..

ayrıca üzülüyorum.. Sonunda istedikleri KORKU TOPLUMUNU yerleştirmeye başladılar abi kusura bakma seninle örnekliyorum ama ÖRNEK1 diyelim gerçekten üzülüyorum.. Ergenekonun asıl amacı işte..

Son düzenleme: