Suçluyum.. Neden mi? Çünkü TÜRK'üm! (!)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel ellerine sağlık. paylaşım içinde ayrıca teşekkürler. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık kardeşşm

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türk:

Başka suçlarımda var.80 senedir kör gibi uyuyan,kulaklarını tıkayan, milli ve dini kimliğini unutup size benzeyen benim.Selamün Aleyküm yerine !hello!,hoşça kalın yerine ! Bayyyy! diyen oda benim. Onlarca şarkı ezberleyip buna rağmen 1 ayet 1 hadis ve milli değerlerini bilemeyen ve ezberleyemeyende benim. Çılgınlar gibi dans edip sarhoş olan ama 2 rekat namazı kılmayı beceremeyende benim.. ve ayrıca ATALARINI unutan da benim...

Suçluyum..... :(

en büyük suçumuzda bu zaten

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Selam-in Aleykum de Turkce degil bu bir, Turk olmak icin illa Musluman olup hadis bilip namaz kilmayada gerek yok buda iki. Lutfen sapla samani karistirmayin.

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne Mutlu ki Hem türküm Hem Müslüman

Vatanıma gÖzdikseler Gözümü Kırpmadan Ölürüm
İmanımı İsteseler Vermem Assınlar Beni

Ne Mutlu ki Hem türküm Hem Müslüman

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler koraycığım sana "kardeşim" lafını boşa demediğimi her seferinde ispatlıyosun helal olsun sana seni yetiştiren anaya babaya

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam-in Aleykum de Turkce degil bu bir, Turk olmak icin illa Musluman olup hadis bilip namaz kilmayada gerek yok buda iki. Lutfen sapla samani karistirmayin.

Burada bahsedilen kelimenin Türkçe olup olmadığı değil,bin yıllık tarihin nasıl yozlaştırıldığı,insanımızın kendini nasıl yozlaştırdığıdır..Türk olmak için elbette müslüman olmak gerekmez.Bir çok Osmanlı Padişahının annelerinin ve eşlerinin hristiyan olması onların Türklüklerinden hiçbirşey kaybettirmemiştir 700 yıl boyunca..Birde son 80 yıla bakmak lazım..

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada bahsedilen kelimenin Türkçe olup olmadığı değil,bin yıllık tarihin nasıl yozlaştırıldığı,insanımızın kendini nasıl yozlaştırdığıdır..Türk olmak için elbette müslüman olmak gerekmez.Bir çok Osmanlı Padişahının annelerinin ve eşlerinin hristiyan olması onların Türklüklerinden hiçbirşey kaybettirmemiştir 700 yıl boyunca..Birde son 80 yıla bakmak lazım..

Son 80 yıldır ülkemizin adı TÜRKİYE CUMHURİYETİ'dir,ve yine son 80 yıldır ülkemizin yönetim şekli cumhuriyettir,bu yönetim şekli TÜRK MİLLETİNİN bugüne kadar ki en büyük kazançlarından birisidir.