Subaru ve Müşteri Memnuniyeti!

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
reis mi gittiğiniz servis? çok ilginç ya oraya servise gidipte mutlu çıkan yoktur. yarım saatlik işçilik için aracınızı bir kenara çekip 3-4 saat bekletirler ve sonrada o kadar sğre işçilik yazarlar. bunu defalrca test ettim. mecburiyetten 2006 dan bu yana müşterisiyiz. tamam satış elamanları on numaradır ama serviste maalesef aynı itina yok. ayrıca servis ücretinde kesinlikle standartları yok. önceki aveomun ön sağ çamurluk değişimi için Ordu merkezdeki servisten 100tl daha fazla istediler benden. valla babam onlarla çok ii baş ediyor, ben yaşım itibariyle aynı ilgi ve alakayı göremiyorum. ama dediğim gibi mecburiyetten oraya gidiyorum. aracımın garantisi bitince özel bir servis var, orayı tercih edicem
gitmedim daha cumartesi gitcem olabilir memnun olmayan mutlaka vardır esasında benimde gittiğim özel bir servisim var ama bu arabamı yeni aldım bir anlamda expertiz gibi birşyde yaptırcam o nedenle bu defa oraya gitcem,bakalım belki yine memnun kalırım ama bu 30dklık iş için 4-5 saat bekletiyorlar bu konuda size kesinlikle katılıyorum bakalım cumartesi günü ne macera olacak bilahare burada paylaşrım,saygılar

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. muhakkak gelip problemi giderirler merak etmeyin.

zaten subaru - volvo - saab gibi araçların binicilerinin farklı olduğu sıradan kişilerin binmediği veya binen bir kişi bir daha vazgeçmeme sebebi budur.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,

bugün Levent Bey aradı. bu akşam saatlerinde Erzurumda olacakmış. yarın da müsait bir zamanda buradaki yetkili servisleri, ki citroen servisidir, olan sönmez otoya gelip güncel beyin programını yükletebileceğimi söyledi. herhangi bir ücret talep edilmiyormuş. sadece isterseniz bujilerinizi de yenileyin dedi. istersem yanında getirecekmiş. ücret olarak sadece buji parası ödeyeceğim.

takdire şayan bi durum doğrusu....

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,

bugün Levent Bey aradı. bu akşam saatlerinde Erzurumda olacakmış. yarın da müsait bir zamanda buradaki yetkili servisleri, ki citroen servisidir, olan sönmez otoya gelip güncel beyin programını yükletebileceğimi söyledi. herhangi bir ücret talep edilmiyormuş. sadece isterseniz bujilerinizi de yenileyin dedi. istersem yanında getirecekmiş. ücret olarak sadece buji parası ödeyeceğim.

takdire şayan bi durum doğrusu....

kesinlikle, bu arada hayretle okudum konuyu, du bakalım sonuç nasıl olacak,

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Bugün servisteydim.saat 8.30 da aracı aldılar 3 de teslim aldım.yapıulan işlemler:
aks mili keçesi değişimi
debriyaj teli değişimi(eskisini taktılar)pamuk oldu pamuk:)
davlumbaz klipsi
şanzuman yağı
keçe aks mili
vites seçme kapağı contası
silecek süpürgesivites kolu keçesi
vite kolu pimi
%25 indirimle 203 tl tuttu.memnun kaldım.

amortisör üst takoz ve bilyaları ile motor üst kapak contası ellerinde olmadığı için sipariş verdim.biraz pahalıda olsa yetkili servis gerçekten insana güven veriyor bunu bir kez daha anladım.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
abi sonuç noldu hallettiler mi
şahane oldu:)teşekkürler.amortisör bilya ve takozları ile üst kapak contasını sipariş verdim inşallah 10 güne kadar gelir işi tamamlarız.toplamda 700 tl ye çıkacak ama en azından aracımın sorunu çözüldü ve çözülecek.önemli olanda bu zaten

Son düzenleme:

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Adamlar bir servis sorumlusu ve bir bilgisayarla geldiler söyledikleri saatte ve yerde. 20dk da attılar programı ve gittiler. üstelik tek kuruş para almadan. şu satten sonra Subaru'dan başka araca binmiyorum :D :D :D :D buradan Levent Bey'e sonsuz teşkkürler...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahiden de adamları tebrik etmek lazım umalım da bu tarz hareketlerden her marka model araç üreticileri feyzalsın,hizmet anlayışlarını müşteri memnuniyeti odaklı sürdürsün,şu an birçok farklı marka yetkili satış ve servis personeli neredeyse tam düzenbaz...