Subap erimesi

Yukseldeniz4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar astra h kasa lpg kaynakli subab erimesi durumu var mi? Basiniza geldimi?

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatalı montaj, kötü kit-işçilik, yanlış ayar ve sürekli arıza ışığı ile kullanılırsa, bu sıkıntı olabilir.

nuwanda324

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model astra h aracım var 100 bin kmde. Alındığından beri lpg var. Araba sabah çalıştırdıktan sonra ısınana kadar çekişten düşüyor debraja basınca stop ediyordu. 5-10 bin km böyle kullandım. Gösterdiğim tamirciler anlayamadılar arızayı. Meğer sübaplardanmış. Biraz araştırdım. Çok bile dayanmış benimki. 20-30 bin km ancak dayanıyormuş normalde. Şimdi çelik sübap taktırıcam 3-4 bin tl masraf olacak ekstralarla birlikte.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
2012 model astra h aracım var 100 bin kmde. Alındığından beri lpg var. Araba sabah çalıştırdıktan sonra ısınana kadar çekişten düşüyor debraja basınca stop ediyordu. 5-10 bin km böyle kullandım. Gösterdiğim tamirciler anlayamadılar arızayı. Meğer sübaplardanmış. Biraz araştırdım. Çok bile dayanmış benimki. 20-30 bin km ancak dayanıyormuş normalde. Şimdi çelik sübap taktırıcam 3-4 bin tl masraf olacak ekstralarla birlikte.

O kadar tutmaması gerekiyor. Benim bildiğim kadarıyla 1-2 bin tl arasında çözülüyor olması gerekiyor.

mustafaunal325

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni yaptirdim astra j aracima 2000 tl

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yeni yaptirdim astra j aracima 2000 tl

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ankara'da nerede yaptırdınız? Fiyat vs detay paylaşabilir misiniz? Aklımızda olsun.