su seviyesinde sıkıntı..

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa 1.7 kullanıyorum.aracı çalıştırmadan genleşme kabına bakıyorum boş,araç 5 dakka çalışınca kap doluyor kendi kendie..ama birkaç günde bir su bitiyor ki kaloriferden sıcak alamıyorum..ama araba harharet yapmamakta ısrarcı..sizce sıkıntı nedir??

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma kardeş,devirdaim pompası su atmaya başlamıştı,barizdi ama,pompayı değiştirdikl,artık pompa su kaçırmıo,ama gene sıkıntı gene sıkıntı....

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdi aracin kaloriferi istimiyor dogru?
su kabin calisinca su geri cekiyor dogru?
su ekslitiyor dogru?
bu arada hortumlarda kalin olanlarda sisme varmi? varsa hava basinci yükseliyor hortumlar genlesiyor suyu cekiyor tipik conta belirtisi gecmis olsun korkutmak istemem
ama önce en ucuz birinin takviye bidonunun kapagi ile bir degistir icindeki basinc ayalayan sibop bozuk mu degilmi bak..yoksa dedigim gibi contada.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basinc testi yaptirdim cikmadi contali su eklendi olmadi siradan muane icin gittigimde radyatörde delik oldugu ortaya cikmisti

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sorunu teşhis ettirdim,conta testi yapıldı,sorun çıkmadı,kalorifer peteğinin kanallarından sızıntı var,göğsn içinde su birikmiş,göğsün açlıp hasarlı borunun değişmesi ile sorun hallolacak inşallah..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevindim senin icin..ayrica gelismelerden haber verdigin icin ayrica tesekürler;)