SU EKSİLTME SORUNU

SADABAD18

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ARACIM CORSA D 2011 OTOMATİK BENZİN+LPG 6 AY ÖNCEDEN SU EKSİLTMEYE BAŞLADI HORTUMLAR,TERMOSTAD,CONTA,SİBOPLAR HEPSİ DEĞİŞTİ AMA SORUN ÇÖZÜLMEDİ İYİ BİR USTA VEYA BAŞKA ÖNERİSİ OLAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM

Hakanuzkuc

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Hortum kelepçelerine ve kalorifer borularının giriş yerlerine bak hocam bi kontrol et.Birde motor sıcakken kontrol et bunları.termostat gövdesine bak hortum giren yerine orada da zamanla olabiliyor.

SADABAD18

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
USTAYA HEPSİNE BAKTIRDIM DEĞİŞTİRDİM OLMADI İSTANBULDA İYİ BİR USTA TAVSİYE EDEBİLİRMİSİNİZ GÖSTEREYİM

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Şöför taraf-ı ıslanıyordu gazın oralar

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ARACIM CORSA D 2011 OTOMATİK BENZİN+LPG 6 AY ÖNCEDEN SU EKSİLTMEYE BAŞLADI HORTUMLAR,TERMOSTAD,CONTA,SİBOPLAR HEPSİ DEĞİŞTİ AMA SORUN ÇÖZÜLMEDİ İYİ BİR USTA VEYA BAŞKA ÖNERİSİ OLAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM
Hocam , motor su tapasında kaçak olabilir. Genelde çok küçük kaçak olarak başlat ve motor bloğu sıcak olduğundan tespit etmesi dışarıdan zor olur. Usta belki bakmıştır ama gözden kaçmaması için söylemek istedim. İstanbulda yakında maslakta denge opel var öneririm. Dursun usta, irfan usta işlerinde iyidir.

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
şoför veya şoför yanının paspasını kaldır. elini halıflexe sürt. elin ıslanıyorsa nem varsa kalorifer peteği veya bağlantılarından kaçırıyordur