stop sorunu pompadanmis

ariyess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi aksamlar arkadaslar gecenlerde burda konuda acmistim corsa c 1.3 aracim stop etmisti.sık yapmamakla birlikte 1haftada 2 defa yapti. bugün de zor calismaya basladi ve gün ortasinda yolda stop etti.basinca calismadi 15 dak bekledim calisti.biraz gitti yine stop etti.15 dak bekledim yine calisti artik arizanin geldigi en son nokta buydu 500mt git stop 15dk bekle ve tekrar git.ustama gittim bu corsalarda 2. pompa olan depodaki pompanin soket baglantisi asiri isinmaktan erimis.bütün sorun bu elektrikciye gittik tamir edildi su an sorun yok.toplam maliyeti 20tl cekici haric.eger basiniza gelirse benzeri durum bu da bi tecrübedir dostlar iyi formlar herkese

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun sorunu ve çözümünü paylaştığınız için teşekkürler...

ariyess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun ayrica bir nokta daha var ki bu stoptan önce motora yüklendigim zaman yüksek devirde turbo kesiyor görünüyodu.devir 3000 gecmiyor kontagi kapat ac yapinca düzeliyordu.cihaza baglandi test edildi turbo dediler.bu pompa sorunu giderildikten sonra bugün biraz test ettim o sorunda yok gibi yani tamamen yakitin motora yeteri kadar gelemyisinden yada mazot kestiginden bunu yapiyordu.nerdeyse turboya islem yaptiracaktik yok yere en az 300tl demisti turbocu yani arkadaslar ariza olunca bir yere odaklanmayin muhakkak diger altarnetifleri degerlendirmek lazim.su an benim sorun yok gibi ama iyice emin olunca siz degerli arkadaslarla kesin sonucu paylasicam saygilar...kazasiz arizasiz günler herkese..