Stop boyama "az cesaret verin ::))

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
boyanın geri dönüşü yok onun yerine şeffaf kaplama yaptır istediğinde orj. dönersin

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende aynı senin gibiydim ama hallettim :)
Size tavsiyem,Stoplarınızda sararma solma vs. gibi bir sorun yoksa Sadece turuncu ve beyaz yerlere kırmızı folyo alıp çekin aksesuarcılardan.
Yok dersenizki yıpranma var stoplarda illa boyanacak,aksesuarcılarda 15 tl 23 tl vermenize gerek yok...
Nasıl yapılır diyosanız,inanın prof. olmanıza gerek yok.Gazete kağıdı ile stobun etranı kaplayın.Arabaya boya gelmeyecek şekilde..
Rüzgar olmayan kapalı bir alanda Stoba 10 cm mesafeden sıkın.Fakat 1. kat astar gibi düşünün,heryeri tam boyanmadı diye sakın yakından sıkmayın :)
1.kat atın seri bir şekilde bekleyin kurusun.Aynı şekilde 2. kat atın.Her 2 stopda 2 kat atıldıktan sonra,Sprey de 1 er kat atılacak kadar kaldıysa eşit bir şekilde birer kat daha boya atın.
Sonuç mükemmel.
Buda fotoğraf :

Uploaded with ImageShack.us

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bende aynı senin gibiydim ama hallettim :)
Size tavsiyem,Stoplarınızda sararma solma vs. gibi bir sorun yoksa Sadece turuncu ve beyaz yerlere kırmızı folyo alıp çekin aksesuarcılardan.
Yok dersenizki yıpranma var stoplarda illa boyanacak,aksesuarcılarda 15 tl 23 tl vermenize gerek yok...
Nasıl yapılır diyosanız,inanın prof. olmanıza gerek yok.Gazete kağıdı ile stobun etranı kaplayın.Arabaya boya gelmeyecek şekilde..
Rüzgar olmayan kapalı bir alanda Stoba 10 cm mesafeden sıkın.Fakat 1. kat astar gibi düşünün,heryeri tam boyanmadı diye sakın yakından sıkmayın :)
1.kat atın seri bir şekilde bekleyin kurusun.Aynı şekilde 2. kat atın.Her 2 stopda 2 kat atıldıktan sonra,Sprey de 1 er kat atılacak kadar kaldıysa eşit bir şekilde birer kat daha boya atın.
Sonuç mükemmel.
Buda fotoğraf :

Uploaded with ImageShack.us
Kırmızı olunca sorun yok zaten ton farkı korkusu pek olmaz ama sorun benim siyah yapmak istememde

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Keni fikrim bozmamanız daha güzel olacak onun yerine cam filmi çekebilirsiniz kendi özel solüsyonu ile yaparsanız baya dayanacaktır..Ayrıca kıpkırmızı yada simsiyah stopları sevemedim gitti..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pardon ben renge bakmadım..
Siyah olsada yapacağınız işlem aynı.10 cm mesafeden boyayın hiçbir sorun yaşamazsınız.
Saygılar...

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Koyu renk boyadığınızda muayeneden geçmiyor. bunu bilerek öyle yapın. bu yüzden ben muayeneden geçmediği için bir çift stop almak zorunda kalmıştım.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kırmızıya 3 er kat boyadım,muayenede sadece hafif kusur yazmışlardı geçen yazın..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende editionlar gibi üst kısımdaki beyaz yeri boyamayı düşünüyorum ama stopları söküp yapacam sizde söküp yapın bence...