Sticker&Ankara buluşması

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpKAJqTK6gI8uVSf8DjZDw7o.jpg

Nl1XReV8cuxgfozmiEfVsqtZ8.jpg

6lixaJL6MxVtNRzQHOGsqpAtG.jpg

Xjq4Wn4Q7beu0JLa4I8BwIjCs.jpg

jDMcU472WBsevv4fW7FEEQr5d.jpg

8pCcIshvqljIV2tm70mSv8oaR.jpg

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ooo kareler gelmeye başladı demek ki tehdidim işe yaradı :D
alemsin abi :) ama benim gerçekten büyük bir tepkim var. #direnopelim diye yaygaraya başlıycam. kaç bin tane üyesi var.hep aynı insanlar.yeni gelenlerde hep yeni üyeler.O kadar ankaralı var bu kadar mı sorumsuzluk olur!? Herkez anca forumda !* "motor kol çıkardı, baskı balatadan ses geliyo, egzozum pırtlıyo,arabam cırtlıyo* SOSYAL AKTİVİTE 0. tamam herkezin işi var gücü var.Ankara buluşmalarına daimi gelen 2 üyemiz meseleci ve tasmanian çoluklu çocuklu işinde gücünde çalışan insanlar.Bence biraz daha özen gösterilmeli böyle toplantılara.Pek bi sinirlendim :(

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anca herkez post olsun diye yok opelim.net e iyi geceler yok bilmem ne :D vallaha çıldırıcam.Ama neyse bu toplantıda herşey konuşuldu.Yakın zamanda sivri dilimden şutlanırım bu forumdan büyük ihtimal !!!

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be koskoca ankara dan 4 araç mı çıkmış. ahhhh eski günler ahhh.

yinede tebrikler arkadaşlar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çağrı anlıyorum seni bu konuda haklısın. Örnek ben :) o kadar gelmeyi çok istememe karşın bir türlü olmadı.

Aslında bir çok arkadaşımız var şöyle mavi gölde bir mangal yapsak süper olur :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı anlıyorum seni bu konuda haklısın. Örnek ben :) o kadar gelmeyi çok istememe karşın bir türlü olmadı.

Aslında bir çok arkadaşımız var şöyle mavi gölde bir mangal yapsak süper olur :)

ya abi gelicek olsa ben size nereleri ayarlamam.Tanıdık çok. gölbaşında tanıdığım mekan sahipleri var.Sabaha kadar s....na kadar eğlenirler.ama baksana ? herkez üye oluyor, sorunun çözüyor ve gidiyor...Ne kadar bencilce...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ya abi gelicek olsa ben size nereleri ayarlamam.Tanıdık çok. gölbaşında tanıdığım mekan sahipleri var.Sabaha kadar s....na kadar eğlenirler.ama baksana ? herkez üye oluyor, sorunun çözüyor ve gidiyor...Ne kadar bencilce...

Çağrı sanal alemde 8 yıldır internet sahibiyim :) bu zamana kadar hem sorulara cevap olsun, hem maddi imkanı olmayan arkadaşlara gerekli destekleri vermeye devam ettik. Bir kuruş harcamadan üye arkadaşlarımızı bir araya getirdik. Şu anda sayamadığım bir çok şey ve şu anda bu söylediğim siteye sadece hafta da sadece 100 kişi giriyor :) ve alacağı alan alıp gidiyor :) bize de amale işi kalıyor...

Yani işin özünde sadece bu siteye burada üyeye has değil genel hep böyle bencil...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı sanal alemde 8 yıldır internet sahibiyim :) bu zamana kadar hem sorulara cevap olsun, hem maddi imkanı olmayan arkadaşlara gerekli destekleri vermeye devam ettik. Bir kuruş harcamadan üye arkadaşlarımızı bir araya getirdik. Şu anda sayamadığım bir çok şey ve şu anda bu söylediğim siteye sadece hafta da sadece 100 kişi giriyor :) ve alacağı alan alıp gidiyor :) bize de amale işi kalıyor...

Yani işin özünde sadece bu siteye burada üyeye has değil genel hep böyle bencil...

valla nadir abi aslında burası gerçekten öyle değildi. 2008 senesinde ramazan buluşma fotoları mevcut girip bak. hele ki ankara. bir ramazanda 2 buluşma yaptık birincisi sadece ankara diğeri ise tüm türkiye ankara ya topladık. 1. buluşma yaklaşık 40 kişi üzeri ve araç sayısını hatırlamıyorum istanbul yolunda müsait yer aradık araçların sığacağı. sonraki buluşma istanbul, trabzon, izmir, denizli den arkadaşlar geldi.

bu forum sayesinde birçok arkadaşım ve birçok ciddi ciddi kardeşim dediğim adam oldu. 4 tanesi düğünümde sağdıç oldu :D ona keza ben başka kardeşimin sağdıcı oldum vs. vs.

birçoğumuz o zaman bekardık şimdi hepimiz evlendik felan acayip durumlar yani.

ama bazı olaylar vs. dağıttı. hayırlısı.