Sprint Booster yerine bu ürün???

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar nette bakarken denk geldım Sprint booster benzeri belkı bırcok kısı denk gelmııstır fıyatı cok uygun Sprınt booster fıyatı malum forumda da bırcok arkadas urunden beklıyor uygun fıyatlı bence ıyıyse herturlu kullanılabılır alan duyan takan kullanan varmı??

http://www.aliexpress.com/item/Sonic-Eletronic-Throttle-Accelerator-Wind-Booster-Electronic-Throttle-Accelerator-For-Chevrolet-Cruze/830309820.html

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sprint Booster yerine bu ürün???

Henüz bakmadım ama SB bizim araçlara şart, maddi imkan elverdiğince alınmasını aracın gücünü "gecikmesiz" hissetmek adına şiddetle öneriyorum.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Henüz bakmadım ama SB bizim araçlara şart, maddi imkan elverdiğince alınmasını aracın gücünü "gecikmesiz" hissetmek adına şiddetle öneriyorum.

Abi kesinikle katılıyorum bu urun fıyatı cok ıyı yaa iş yaparsa alıırm

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bilinmedik urum almayın. Arıza lambası yakabilir. Yolda kalabilirsiniz motor gucu zayif uyarisiyla gaza basıyosun nerdeyse hiç gitmiyor araba. Sprint booster bile aldıktan sonra ki hafta iki kez lamba yakmıştı sonra bidaha olmadı çok sükür.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Scrapercar link' Alıntı:
Bence bilinmedik urum almayın. Arıza lambası yakabilir. Yolda kalabilirsiniz motor gucu zayif uyarisiyla gaza basıyosun nerdeyse hiç gitmiyor araba. Sprint booster bile aldıktan sonra ki hafta iki kez lamba yakmıştı sonra bidaha olmadı çok sükür.

Valla zannetmıyorum ya arıza lambası olayını ama yınede bılmıyorum tabı çin işi sonucta ama adamlar bırseyı gormeye kalsın anında kopyalıyorlar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Valla zannetmıyorum ya arıza lambası olayını ama yınede bılmıyorum tabı çin işi sonucta ama adamlar bırseyı gormeye kalsın anında kopyalıyorlar
Emre bence yari fiyatina  2. El sprint booster kovala. 

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Emre bence yari fiyatina  2. El sprint booster kovala. 

Valla öyle yapcam herhalde abi nette hıcbır bılgı yok alıp takarız zaten gıtmıyo bu sefer hıc gıtmez falan al basına belayıı :D :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Valla öyle yapcam herhalde abi nette hıcbır bılgı yok alıp takarız zaten gıtmıyo bu sefer hıc gıtmez falan al basına belayıı :D :D
Aynen riske girme  emre bencede.
Sprint booster ben denemek icin takmistim arabaya otomatik araba bile  patinaj ceke ceke gitti.  011zaa
Fena bi alet.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Aynen riske girme  emre bencede.
Sprint booster ben denemek icin takmistim arabaya otomatik araba bile  patinaj ceke ceke gitti.  011zaa
Fena bi alet.

Alıcam valla bende abı aklımda bu aralar cıddı cıddı şöyle şu 115 liğin bir tadını çıkarayım atayım benzine 011zaa alayın en spor moda vereyim çoşkuyu dancee dancee

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Genelde kapalı konumda tutuyorum ben sadece kapışmalarda açıyorum ve ciddi avantaj sağlıyor :)