spoyler

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak snınkı daha guselmıs kardes sen bunu ne kadara aldınnn
kardes ben bunu irmscher almanyadan aldım,daha doğrusu abim aldı.250 euro'ya patladı bana,50 ytl boyamaya verdim.türkiyede istersen yardımcı olurum.600 ytl bi yerde buldum,biraz daha pazarlıklı olur,spoylerin altındaki irmscher damgası bile yetio hava atmaya.

;)

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
kardes ben bunu irmscher almanyadan aldım,daha doğrusu abim aldı.250 euro'ya patladı bana,50 ytl boyamaya verdim.türkiyede istersen yardımcı olurum.600 ytl bi yerde buldum,biraz daha pazarlıklı olur,spoylerin altındaki irmscher damgası bile yetio hava atmaya.

;)
600 ytl komple body yaparsın ya :) o kadar para verirsek havamız olsun abi :)

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dogru söylüosun ozi de,spoyler benim için daha onemli die yaaa.

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
hm anladım sonuçta irmscher kalitesi ;) hayırlı olsun

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsam için spoyler arıyorum...acaba yaptıran arkadaşlar nerde kaça yaptırdı yardımcı olursanız sevinirim....istanbulda uygun bir fiyata yaptırabileceğim bir yer var mı?

ertuğrul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben net sıparıs dıye bı sıtenden aldım 100 lıra boya kodu verıyosun gonderıyorlar 1 yıl garantılı kredı kartına taksıtle cok memnunm ıstersen bı bak

RauL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaraya gelme ihtimalin varsa burakla da anlasirsaniz buraginkini ornek gosterip aynisini yaptirabiliriz fiyat boya haric maksimum 100 civari tutar! burak forumdaki ankarali corsa c kullananlar olarak bi toplkansak fikir alisverisi de yapmis oluruz sayi farketmez 3-5 az oz daha iyi olur!

Son düzenleme: