Sport'a Cosmo fari.

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport'a Cosmo fari.

Süper olmuş. Bildiğim kadarıyla bu işi arıza çıkmadan yaptırabilen yegane örneksiniz?

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Süper olmuş. Bildiğim kadarıyla bu işi arıza çıkmadan yaptırabilen yegane örneksiniz?

Tesekkurler sagolun.

Sunu diyebilirim size; Insignia'larda ariza isigi yakmayan xenon'un Astra da ariza isigi yakmasi konusu oldu ama cok tutarsizdi yani bazen ariza isigi yakiyordu bazen yakmiyordu.Bu durum hosuma gitmedi bu yuzden araya aparat takilinca bir daha ariza yakmadi.Ayni durum Philips'lerde de var.Bir yakiyor bir yakmiyor ariza.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böyle somut örnekler oldukça ilgilenen arkadaşların kafalarındaki soru işaretleri biri bir eksilecektir ayrıca harcanılan emeğin karşılığının alınması da güzel bir şey olsa gerek, adınıza çok sevindim güle güle kullanın.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
Böyle somut örnekler oldukça ilgilenen arkadaşların kafalarındaki soru işaretleri biri bir eksilecektir ayrıca harcanılan emeğin karşılığının alınması da güzel bir şey olsa gerek, adınıza çok sevindim güle güle kullanın.

Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim.Evet biraz ugrastirdi ama her ne kadar AFL'si olmasa bile hem aydinlatma olarak hem de goruntu olarak degisti arac.Bu ara yogunluktan,binip tadini cikaramadim gunduz gozuyle fotograf bile cekemedim :)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Karartilmis farlar direk bizim enjoylara takilirmi acaba?

Bence cok buyuk olasilikla takiliyordur cunku far ayaklarinn anormal derecede farklilik gosterecegini zannetmiyorum.Eger oyle olsaydi Sport'a Cosmo fari takamazdim diye dusunuyorum ama servise bir sorarsaniz daha net olur.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
Bence cok buyuk olasilikla takiliyordur cunku far ayaklarinn anormal derecede farklilik gosterecegini zannetmiyorum.Eger oyle olsaydi Sport'a Cosmo fari takamazdim diye dusunuyorum ama servise bir sorarsaniz daha net olur.

sportlarda afl opsiyonu olduğu için sportlara takılabilmesi çok doğal ama enjoylarda afl opsiyonu olmadığı için far ayaklarında bir numara yapmış olabilirler diye içime kurt düştü o yüzden servise bir sormak lazım dedim :)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
sportlarda afl opsiyonu olduğu için sportlara takılabilmesi çok doğal ama enjoylarda afl opsiyonu olmadığı için far ayaklarında bir numara yapmış olabilirler diye içime kurt düştü o yüzden servise bir sormak lazım dedim :)

Evet mantikli dediginiz.Benim de net bilgim yok en temizi servise sormak  :)

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1250 tl ye çok hoş bir aksesuar almışsınız tebrik ederim

aracın size görünüşü bile değişmiştir eminim.

hayırlı olsun.