Sport tarzi egsoz cikisi yapilir mi

Xsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracima saga ve sola tek oval cikis olmak uzere egsoz.ucu dusunuyorum. Fakat bodykit pek sevmiyorum onun yerine sport tarzi egsoz cikisi yapmayi dusundum tampona. Fiberle falan yapmak mumkun mu acaba? Arac 5k 2010 corsa d

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzoz sistemi ve çıkışları genelde aracın motor gücüne göre değişir..Daha doğrusu aracın kabiliyeti ya da kondisyonunu diyelim; görünüşünden ifade ettirebilmek adına fabrika çıkışı ya da sonradan egzoz sistemleri ve kombinleri yapılır...Bana sorarsanız aracınızın çapı belli..Eğer +200 hp veya sınıfı itibariyle büyük bir araç olsaydı sağ-sol çıkış öneriridim ama kendi fikrim; corsa d opc ortadan tek çıkışlı arka tampon ekiyle düşündüğünüzü gerçekleştirin derim..Eğer corsa d sahibi olsaydım; hem orj görüntülü hem de teknik olarak mümkün bir işlem uygulardım..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzoz sistemi ve çıkışları genelde aracın motor gücüne göre değişir..Daha doğrusu aracın kabiliyeti ya da kondisyonunu diyelim; görünüşünden ifade ettirebilmek adına fabrika çıkışı ya da sonradan egzoz sistemleri ve kombinleri yapılır...Bana sorarsanız aracınızın çapı belli..Eğer +200 hp veya sınıfı itibariyle büyük bir araç olsaydı sağ-sol çıkış öneriridim ama kendi fikrim; corsa d opc ortadan tek çıkışlı arka tampon ekiyle düşündüğünüzü gerçekleştirin derim..Eğer corsa d sahibi olsaydım; hem orj görüntülü hem de teknik olarak mümkün bir işlem uygulardım..

Tam içimden geçeni yazmışsın serdar, sadece görüntü olarak egzosu bölme gibi bişey düşünülmüyorsa, ciddi ciddi yapılan bir çift çıkışlı egzos düşük devirleri gebertir, arkadaşımızın en son isteyeceğiniz şeydir.

Xsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar kotu bir sey mi yahu:(
O zaman corsa d sport tarzi tek cikis yapmamiz mumkun mu? Tampona ne gibi islem yapilmasi gerekir sport tarzi goruntu yakalamak icim

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam içimden geçeni yazmışsın serdar, sadece görüntü olarak egzosu bölme gibi bişey düşünülmüyorsa, ciddi ciddi yapılan bir çift çıkışlı egzos düşük devirleri gebertir, arkadaşımızın en son isteyeceğiniz şeydir.

Eyvallah Mert..Ya bir de artık canıma tak etti, vw ciler genelde orj aksesuarlar kullanıyor daha doğrusu pazarda daha fazla aksesuarları var replicalı orjinalli biz ne yapıyoruz?Uydurmasyon şeyler..Yapılacaksa jantıyla body kitiyle orjinal görünümü elde edilmeli...Tamam benim de kusurlarım var araç üzerinde ama arac kendini belli ediyor az biraz.. :mad::D

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman corsa d sport tarzi tek cikis yapmamiz mumkun mu? Tampona ne gibi islem yapilmasi gerekir sport tarzi goruntu yakalamak icim

Eğer çift çıkış istiyorsan corsa d nin nürnburgring edition modasına uydurabilirsin..Orada corsa d nin egzoz çıkışları çifttir..Ama opc nin düşünürsen de eğer tek çıkış alabilirsin..İnternette arat karşılaşırsın ;) shbnden com a da bir göz at muhakkak bulursun tampon ekini

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya kötü bişey değil de kardeşim şimdi, "ses var görüntü yok" derler bizim oralarda. Ölmüş bmw 3.20 lere düz boru çekip bababam diye bağırtan ama arabası gitmeyen adamlar var :D sakin böyle nasıl diyim mülayim bir aracınız var, o tür şeyler yaptığınızda musallat olanlar da çok olur, laf söyleyenler olur. Bodykitli difüzörlü bişiler yaparsanız en makbulü olacaktır, gitmesine gerek kalmadan da duruşu yeterli olacaktır. Bayram üstü toparlayamıyorum cümleleri, aman yarabbim neler oldu bana :D

Xsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya kötü bişey değil de kardeşim şimdi, "ses var görüntü yok" derler bizim oralarda. Ölmüş bmw 3.20 lere düz boru çekip bababam diye bağırtan ama arabası gitmeyen adamlar var :D sakin böyle nasıl diyim mülayim bir aracınız var, o tür şeyler yaptığınızda musallat olanlar da çok olur, laf söyleyenler olur. Bodykitli difüzörlü bişiler yaparsanız en makbulü olacaktır, gitmesine gerek kalmadan da duruşu yeterli olacaktır. Bayram üstü toparlayamıyorum cümleleri, aman yarabbim neler oldu bana :D

Ses istemiyorum. Görüntüsü olsa yeter :) ama vazgeçtim. Tek egsoz ucu düşünüyorum da malum ucun çıkış yeri biraz şekilsiz. Küçük kesmisler. Nasıl düzeltecegimi anlamadım :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses olmasın zaten..Çok küfür yükü alırsın belki yakışır ama ben de tavsiye etmiyorum..Sadece 2 çıkış düşünürsen de ikisinden de hava çıkışı olsun..Öteki türlü güzel durmaz..Biri siyah diğeri beyaz egzos apaçi oluyor..Olursa şöyle bir şey yapabilrisin..Tabi bunun için arka tampon eki lazım..Her ikisi de aynı ancak siyah olan 5 kapılı diğeri 3 k

040320101225.jpg

image090bg9.jpg

malum OPC var..
Opel_Corsa_D_OPC_rear.jpg

Bir de nrbn edition
5711920486_b8d7b0ea29_z.jpg

Xsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk fotoğrafta siyah olan baya hoş duruyor. Body kıt kesiliyor değil mi bunun için? Tampona zarar verilmiyor:confused: evsiz sistemini herhangi bir egsozciu duzenleyebilir mi?