Sport Pakette Krom Cam Çıtaları İptali

• Konuyu başlatan deathburn
  • Başlangıç tarihi
D

deathburn

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar  bugün spot paketlerde kaldırılacağı konuşulan krom cam çıtaları hakkında aracı aldığım yer ile birlikte 1-2 bayii aradım.Sonuç malesef ki yeni gelecek parti araçlarda krom cam çıtası kaldırılmış arkadaşlar.Bu ışın aslı tam olarak nedir ne değildir bilmiyorum ama bayinin bana sölediği bunlar.Yeni araç almayı düşünen arkadaşların gazası mübarek olsun :)

Kapı içi ledlerle birlikte böylelikle krom cam çıtalarıda cosmoya eklenmış oldu

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport Pakette Krom Cam Çıtaları İptali

Evet bu konuyu bende duymuştum. Opel  sport donanımdaki özellikleri cosmoya aktarıyor.  sporta çıkan  cosmoyada çıkar mantığı güdülüyor.  yakında plus paketle arada fark kalmayacak :) çünkü plus pakete  önceden olmayan sisler 2011 de eklendi. bence  yakıında sportu komple kaldırırlar

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deathburn link' Alıntı:
Arkadaşlar  bugün spot paketlerde kaldırılacağı konuşulan krom cam çıtaları hakkında aracı aldığım yer ile birlikte 1-2 bayii aradım.Sonuç malesef ki yeni gelecek parti araçlarda krom cam çıtası kaldırılmış arkadaşlar.Bu ışın aslı tam olarak nedir ne değildir bilmiyorum ama bayinin bana sölediği bunlar.Yeni araç almayı düşünen arkadaşların gazası mübarek olsun :)

Kapı içi ledlerle birlikte böylelikle krom cam çıtalarıda cosmoya eklenmış oldu

valla benim araçta olması lazım :) ne de olsa biz 1 ay evvel verdik o zaman da vardı diye biliyorum.. hatta olmazsa onu da bayiye yüklerim :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hımm bu kötü olmuş sport paket alıcaklar açısından çünkü aracı dıştan güzel gösteren krom çıtalardı
zira ben njoy modeli alıcaktım çıtalar için sport pakete geçtim en sonunda afl için cosmo da karar kıldım

Araç alıcaklar acele etseler iyi olur ilk partiyle gelen araçlarda sport paketlerde krom çıtalar mevcut

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende njoy alacakken bu kromlar için sport almıştım... demekki artık cıta için herkes cosmo alacak:D opel sanırım dedi ki; bunlar bi çıtayla sporta geçiyorsa o çıtayla da cosmo yada geçerler dediler :D

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Bakalım ılerleyen zamanlarda daha neler kırpılacak?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar GM duyuru yapmış, 2011 model sportlarda  tekerleklerde kaldırılmış :D  sadece cosmolar tekerli gelcekmiş :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
arkadaşlar GM duyuru yapmış, 2011 model sportlarda  tekerleklerde kaldırılmış :D  sadece cosmolar tekerli gelcekmiş :D
:D :D :D

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanayide 1 milyara taktırılır artık onlarda sonradan.. :D

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

resmen rezıllık arkadaş,madem kaldıracaktın baştan koymada mıllette heveslenmesın