Sport Bulamıyorum Enjoy Plus'a yöneldim, fakat?

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sport Bulamıyorum Enjoy Plus'a yöneldim, fakat?

Scrapercar link' Alıntı:
gercekten cok iyi fiyat. Birde bu aractaki navigasyon hangi marka acaba bakarak anlasiliyorsa soyleyebilirmisiniz size zahmet :)
Cyclone, naviye falan bakmayın ihtiyacınız varsa düşünmeyin. Siyah olmasa ben bile düşünürdüm. Şuan bayram öncesi herkes tutturabilirsem havasında değerinde çok az araç var. Bayram sonrası fiyatlardaki şişkinlik inecektir.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:

araç hem otomatik, hem sedan :) ikisini de istemiyorum. ama fiyat olarak şu anki piyasaya göre uygun.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Benim aracım Enjoy Plus ve ruhsatta şu şekilde yazıyor. Umarım yardımcı olur. Enjoy olanlarda nasıldır bilmiyorum.

G1n33r.jpg

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aldigimda sport yoktu ve enjoy plus aldim beklemek istemedim. Ama o zaman fark simdiki gibi degildi  simdi daha fazla sanirim fsrk en azindan cd400 yok cd300 var bu bile sport tercihi bence ama onun disinda yine  farklar otomatik klima ve sport direksiyon ve koltuklar. Sunuda soyliyim halen benimkiyle ayniysa enjoy plus in direksiyonu cosmo ile ayni koltuklarda cosmonun yine aynisi  ama deri olmayani

Enjoy ve enjoy plus farkini ise hemen anlarsiniz enjoy donanim editionla ayni yani elektronik elfreni cd400 kararan ayna yokus kalkis destegi otomatik farlar vs yok.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Ben aldigimda sport yoktu ve enjoy plus aldim beklemek istemedim. Ama o zaman fark simdiki gibi degildi  simdi daha fazla sanirim fsrk en azindan cd400 yok cd300 var bu bile sport tercihi bence ama onun disinda yine  farklar otomatik klima ve sport direksiyon ve koltuklar. Sunuda soyliyim halen benimkiyle ayniysa enjoy plus in direksiyonu cosmo ile ayni koltuklarda cosmonun yine aynisi  ama deri olmayani

Enjoy ve enjoy plus farkini ise hemen anlarsiniz enjoy donanim editionla ayni yani elektronik elfreni cd400 kararan ayna yokus kalkis destegi otomatik farlar vs yok.

benim zaten şu an istediğim sport da olsa enjoy plus da 2011 olacak. dolayısıyla fark sadece klima, koltuk, cam çıtaları, karartılmış far ve stoplar sanırım.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet en azindan benim 2011 de oyle.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bende de 2011 model Enjoy Plus var, o zamanlar Astra olsun isterse çamurdan olsun mantığı ile üst donanım paketlerine hiç bakmamıştım bile. Bugün en azından Sport alırdım o kesin.

Sizin durumunuz için ise minimum Enjoy Plus'ı tavsiye ederim. Farkları da sevgili astraowner çok iyi açıklamış, standart bir Edition ile aynı özellikte Enjoy'lar. Sis farı, yokuş kalkış desteği, elektronik park freni, orta konsoldaki saklama gözleri, kol dayama, otomatik kararan dikiz aynası, far sensörü, yağmur sensörü yok araçta.

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende de 2011 model Enjoy Plus var, o zamanlar Astra olsun isterse çamurdan olsun mantığı ile üst donanım paketlerine hiç bakmamıştım bile. Bugün en azından Sport alırdım o kesin.

Sizin durumunuz için ise minimum Enjoy Plus'ı tavsiye ederim. Farkları da sevgili astraowner çok iyi açıklamış, standart bir Edition ile aynı özellikte Enjoy'lar. Sis farı, yokuş kalkış desteği, elektronik park freni, orta konsoldaki saklama gözleri, kol dayama, otomatik kararan dikiz aynası, far sensörü, yağmur sensörü yok araçta.

Saydıklarınız "enjoy" için geçerli değil mi? Enjoy Plus'ta bunlar var yani.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Anadolu link' Alıntı:
Saydıklarınız "enjoy" için geçerli değil mi? Enjoy Plus'ta bunlar var yani.

Evet bu saydıklarımın hepsi Enjoy Plus'ta var. Ama yine de bekleme ya da bütçe artımı şansınız varsa Sport tavsiye ederim.