Speedy Servisi Nasıl???

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu Carrefour AVM lerinin falan altında açılan SPEEDY adında oto bakım merkezleri var.. Bunların işçilikleri ile iLgili bilgisi olan var mı arkadaşlar??Sitelerinde orjinal parçalar kullanılır , ücretsiz arıza tespit gibi şeyLer yazmışlarda gittim bikaç şey hakkında fiyat aldım diğer yerlerden ucuz ve ilgide gayet güzeldi sizin fikirlerinizi alabilir miyim??

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birkez aracıma bakım yaptırmıştım ama parçaları kendim götürmüştüm. işçilikleri iyi zaten sürekli denetleniyor ve teknisyenler eğitiliyor. Fakat geçenlerde sadece sis farı ampülünü değiştirmek için gittim 30 tl fiyat verdiler. H3 ampül için 20 lira değişim işçiliği 10 liraymış çok şaşırdım. H3 ampulun bizim bayideki satış fiyatı 7.5 lira kendilerine durumu anlatınca biraz sıkıldılar işçilik almayalım fln dediler ama daha gitmem yani...

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ben de cok merak ediyorum, tecrubeli olanlar yorumlarini paylassinlar lutfen..

%100 orjinal parca mi kulaniliyor acaba???

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bayrampaşadakine gitmiştim. hatta aynı mahalleden arkadaş çıktık. o beni tanıdı ben çıkaramadım:) servis ve işçilik temiz ve titizdi.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kötü yorum yok gibi bakalım başka giden arkadaş var mı?