sorunumu bulana baklava bedava !!!

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet döndüm dolaştım yine ben geldim. Daha öncede çok yazdım çok konu açtım ama birşey çıkmadı. Aracımdaki sorun stop anında gelen şakırtı sesi! Normalde tıkırtıkır stop etmesi lazımken şakırt diye bir ses geliyor.

Öncelikle yaptığım işlemler:

kime götürsem volant abi dedi sök değiştir dedim. 4 tane volant değişti baskı balatasıyla beraber araç liften iniyor yine aynı..

Katalitik konvektrör diyen usta oldu sök dedim söktüler hiçbirşey yok...

MArş motoru vuruyor diyen usta oldu onada sök dedim oda söktü başka taktı yine aynı..

debriyaja basınca söndür o sesi duymazsın diyen usta oldu al kontağı sen söndür dedim belki 10 kere bastı bastı kapattı en sonunda kontağı aldım yeter bukadar öldürdün arabayı dedim :) sonuç? yine aynı...

şanzımandan geliyor söküp bakmalıyız diyenlerede al kaldır life sök bak dedim her nekadar işimiz var deselerde söktürdüm baktırdım (sırf kafamdaki o soru gitsin diye) şanzıman sorunsuz. yağını değiştir tak sonuç? yine aynı..

Abi takma kafaya bunların hepsinde var yapar bunlar diyen ustalar oldu aynı gün tuttum corsa combo götürdüm al dinle dedim söndürdü çalıştırdı stop anında tıkır tıkır ses. Ne şangırtı ne şungurtu. Sonunda adamın gözlerine bakarak ve kaş işareti ile hanii? dedim ama cevap alamadım...

Evet uzuca bi süre sonra tam 3.500 TL masraf ettiğim aracımın bu sesini bulan babayiğit olmadı.. Arabayı satıyodum vazgeçtim inat ettim bu sesi bulacam.. Belki çok basit biyeren yapıyor ama bulamıyorlar.

Hadi bulan baklavayı alır!!!

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baklava yerıne kunefe olsa ben coktan bulmustum:):)

saka bır yanada allah sabır versın

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
İnş. sorununuzu bulursunuz. Allah sabrınızı artırsın.