Sony - Pioneer Oto Teyb

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafanı karıştırmak gibi olmasın ama ben sony den alpine e döndüm.arada kalite olarak çok fark var.alpine diyorum ben...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aynı şekilde yurt dışından babam sony getirdi 1 hafta bile kullanmadım. sony her işe el atıyo ama her işte kaliteyi yakalayabilmiş değil. bu işin pirlerinden biri pionner! o yüzden kesinlikle pionner diyorum...

deh-5800 kullanıyorum
http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=CDX-F5550
berbat otesı sesı var bass denen guzel sesı berbat edıyo babam bıle sesın degıstıgını anladı sony nasıl para verdım 6850mp pıoneer aldım ses harıka ya olu tesısatım dırıldı dıyebılırım teyıp farkı cok buyuk

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sony teyıpı elımden cıkarabılmek zar zor takas yaptım tutlmuyo sony teyıpp soluyım sana pıoneerr burma bılezık gıbı hemen satarsın bursada olsan sesı dınletsem sana :)

okangul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer 7950 U tavsiye ederim gitti gidiyordan 5-6 ay önce 385 YTL'ye almıştım şu aralar € yüksek olduğu için 420 gibi fiyatlar var. al memnun kalırsın ama aynı işi gören alt modelleri de alabilirsin. çünkü amfin subwoofer'in ön arka komponentlerin yoksa bu teyp 3 rca'lı kullanmadığın birçok özelliği olmuş olacak ve fazladan para ödeyeceksin. bunun yerine 7 band ekosu olan alt modellerden al fazla para ödememiş olursun. sadece motorlu kafa olmuyacak belki de animasyonlar olmuyacak ama ses kalitesi aynı olur.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Pioneer 7950 U tavsiye ederim gitti gidiyordan 5-6 ay önce 385 YTL'ye almıştım şu aralar € yüksek olduğu için 420 gibi fiyatlar var. al memnun kalırsın ama aynı işi gören alt modelleri de alabilirsin. çünkü amfin subwoofer'in ön arka komponentlerin yoksa bu teyp 3 rca'lı kullanmadığın birçok özelliği olmuş olacak ve fazladan para ödeyeceksin. bunun yerine 7 band ekosu olan alt modellerden al fazla para ödememiş olursun. sadece motorlu kafa olmuyacak belki de animasyonlar olmuyacak ama ses kalitesi aynı olur.
:good:

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım pioneer tak. kralı alpine ama o da cok pahalı. sen pioneer tak ama garanti olayına dikkat et. sonu 50 ile bitem modeller dukkan garantili yani lafa kalmış garantin.garanti istiyorsan digicom cıkıslı pıoneer ler 2 yıl garantili onlardan al derim. garanti önemli ....

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßu fiyata ALPİNE da olabiliriniz..pionner 6050 Modelinide alabılırsınız..sony önermem Çünkü ev cihazlarındaki kalıtesı arac elektroniğinde yok..