Sonunda i30 dizel elite aldım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hyundainin servisi olsun bayileri olsun çok ilgili alakalılar , ve bu i30 un opel anblemi olsaydı suan eminim satıs rekorları kırardı

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız ve cezasız kullanın.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun, güle güle kullanın. ben otomatik vitesini sormuştum ve ne kadar opsiyon varsa koydurmuştum araca. o zaman 65000 lira demişlerdi bana 1,6 crdi i30 için. çok iyi bir fiyat sizin ki. sürüş deneyimlerinizi bekliyoruz.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet kazasız belasız sürme dileği ile, güle güle kullan

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuar da binmiştim arkadaşımın babasında var eskisini satıp yenisini aldılar çok süper araba gerçekten korelilerin bu haddelere ulaşacağına hiç inanmıyordum fuarda vw ile arabayı karşılaştırdım malzeme kalitesi bakımından hatırlarsınız videodan vw müdürünün hyundai merakını gerçekten de vw nin malzeme kalitesinde bir araba f/p bakımından volkswagen i solar hayırlı olsun güle güle binin ama beyaz olsaydı daha iyi olurdu sanki :)

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fuar da binmiştim arkadaşımın babasında var eskisini satıp yenisini aldılar çok süper araba gerçekten korelilerin bu haddelere ulaşacağına hiç inanmıyordum fuarda vw ile arabayı karşılaştırdım malzeme kalitesi bakımından hatırlarsınız videodan vw müdürünün hyundai merakını gerçekten de vw nin malzeme kalitesinde bir araba f/p bakımından volkswagen i solar hayırlı olsun güle güle binin ama beyaz olsaydı daha iyi olurdu sanki :)

teşekkür ederim, aslında beyazdan başka hiç bir renk tercihim yoktu ancak beyazda sıkıntı vardı garanti veremediler.
mecburen diğer renkler arasında en açık renk olan açık gri metaliği tercih etmek zorunda kaldım.