Sonunda Buldum Gibi Nasıl??

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba...
Sanırım aradığım jantları buldum ama aracım 5x100 bu jantlar 5x112 ölçülerinde..Oynar başlı bijonla bi sorun olacağını zannetmiyorum çünkü 2mm fazla bi etki yapmadığını kullanan arkadaşlar sölemişlerdi..Sizce nasıl fiyat olarak 17" e 750 TL 16" e 650 TL...Gönlüm 17 den yana ama sizin fikirleriniz neler acaba???
Birde Rize'li arkadaşlar var mı hiç KAYA OTO yazıyor ilanda ama Rize/Merkez/Vilayet bilen var mı???
jantt.jpg

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel Jant Arabanıza Yakışcak Ender Modellerden Taktirmişken 17' Taktirin..

Ama Arabayı Yorarmı Sürtme Yaparmı Bilmiyorum Kullanan Arkadaşlar Yazar Zaten Tercihiniz Güzel Ama Fiyat Konusuna Gelince Fiyatıda İyi..

Kazasiz Sürüşler.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.. Sürtme yapmaz herhalde zaten arabayı eşim ve ben kullanıyoruz başka binende olmuyor daha 5 kişi aynı anda binmemiştir arabaya..
Forumda Rize'li arkadaşlar vardır umarım internetten buldumda şimdi güvenilir bir yer mi onu bilemiyorum yakın bi yer olsa gidicem ama çok uzak bana..:(

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorum yapan arkadaş yok mu hiç?? :(

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ankaraya gel bak daha yakın:D

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bikaç büyük yer var Eskişehir'de onlarada baktım bulamadım..Okadar aramalarıma rağmen bi bunu rastgele buldum internetten.. Buralarda olsa alıcam ama şimdi bide Rizede firma-ödeme gibi konular düşündürüyo