Sonunda biraz modifiye yaptık kuzuya ;)

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim aracın güzel fakat , biraz siyah kısımlara dokunmasaydın daha hoş olurdu zıt renkler her zaman daha dikkat çekici olur .

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun, allahtan kaskonuz varmış,,,, bişey de ben önereyim, kapı direkleri siyah folyo kaplama olabilir, kapı araları ve arka kapı arkasındaki direk, araca başka bi hava verir diye düşünüyorum, benim astraya yaptım ben, malzeme hafif dokulu ve tempralar daha çok alıyomuş onların direklerindekilere çok yakın, deneyebilirsiniz, olmazsa sökersiniz zaten,,,

isa241993

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay öncede gece bizim arabaya girmişler aynı şekilde double dini alıp gitmiş şerefsizler

BARIŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabaya maşallah.Bir sorum olacak lastiklerden memnunmusun?Bende petlas düşünüyorum fakat o V desenlilerin yagmurda berbat oldugu,hiç yol tutmadığı konusuluyor..hevesim kırıldı :( Normal serisini mi almak lazım sence bi kullanan oalrak aydınlatır mısın?

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.. Nazar değmiş. Araba çok güzel olmuş bu arada, maşallah.

m_s_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kaza bela vermesin ama tamamen beyaz olması hoş olmamış.ara parçaları mat siyah yapsaydın daha gzl olurdu..

lifeordie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. işlerimin yoğunluğundan çok sık girip takip edemiyorum. kusura bakmayın.