Sonunda benim de direksiyonum titriyor!!

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda benim de direksiyonum titriyor!!

mucahitduran link' Alıntı:
Ama genelde kendim bahçenin önünde hortumla yıkıyorum. Acaba ben mi çok su tuttum da yamuldu :( Bilemedim ki :D Neyse tekrar yamulursa zaten garantiden değiştiremiyorum. Garanti 1 parçayı 1 kere değiştiriyormuş öyle dedi yetkili arkadaş... (OPAL'de Servis) Eğer tekrar yamulursa gider daha kaliteli bir şey alırım... :)

O da iyiymiş.. Yarın birgün hata yaptığında 2. kere tekrarlarsa onu da işten kovmak lazım bu düşünceye göre...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
O da iyiymiş.. Yarın birgün hata yaptığında 2. kere tekrarlarsa onu da işten kovmak lazım bu düşünceye göre...

Aynen öyle ama prosedür böyledir sanırım. Bilgisi olan arkadaş varsa yazsın. Örnek veriyorum dizellerde uyarı alan arkadaşlar temizletip ikinci defa gittiğinde tekrar garantiden temizletemiyorlarmı? İlginç yani.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aynen öyle ama prosedür böyledir sanırım. Bilgisi olan arkadaş varsa yazsın. ֖rnek veriyorum dizellerde uyarı alan arkadaşlar temizletip ikinci defa gittiğinde tekrar garantiden temizletemiyorlarmı? İlginç yani.
Zannetmiyorum garantiden 1 kere degismesi  gibi bi sacmalik olacagini müco.
Mesela telefon vs. aldin bozuldu garantiden yeni telefon geldi bunda eski telefonun garanti suresi gecerli olur.
Yani yeni cihaza tekrar 2 yil garanti verilmez.
Bu süre zarfinda bozulursa tamir veya tekrar degisim yapmak zorundalar.

astra90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 2013 38.000 km şikayetim fren yapınca çok ses yapıyor ve direksiyon titriyor.
kendi ustama gittim dıştan bi baktı ve balataların bittiğini disklerin çizildiğini servise götürsemde garantiye girmediğini söyledi ..
sizce servise götürüyüm mü ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Titreme varsa garantiye giriyor kesinlikle götürün cebinizden boşuna para vermeyin.

astra90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sabah servise gittim balataların bittiğini disklerin çizilmiş olduğunu ve garantiye girmeyeceğini söylediler.

Kampanya varmış ön balatalar 340 tl disk degişimi ile 550 tl civarında olacağını söylediler ?

Ne yapayım kararsız kaldım

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra90 link' Alıntı:
Sabah servise gittim balataların bittiğini disklerin çizilmiş olduğunu ve garantiye girmeyeceğini söylediler.

Kampanya varmış ön balatalar 340 tl disk degişimi ile 550 tl civarında olacağını söylediler ?

Ne yapayım kararsız kaldım

mecbur değiştireceksiniz :) ama değiştirdiklerinin garantisi olup olmadığını sorun yarın öbürgün tekrar yamulursa sorun yaşamayın..

yada sanayide tornalattıracaksınız bir dönem daha kullanacaksınız ama fren gibi hayati bir konuda heleki 50bin liralık araca binerken ben bu konuyu düşünmezdim bile..

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

km 40.000 oldu garanti yok .Bendede yaklaşık 1 aydır fren yapınca titreme var .titreye titreyerek biniyorum  masaj gibi oluyor:) 
Yarın bi gösterecem ama servis kesin fiyatta uçar. Bende dışardan hallederim artık