Sonaxta kampanya

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün sonaxta aracı yıkattığım arkadaşla muhabbeti ilerletince "abi şu anda bir kampanya var ama patronlar duyulmasını pek istemiyor" dedi, bende neymiş o diye sorunca "her hangi bir akaryakıt istasyonundan 6'lı coca cola alınca indirim kuponu veriyorlar 350 tl lik boya korumayı 260 tl ye yapıyoruz" dedi. İlgili linki paylaşıyorum http://www.sonax.com.tr/haber.php?ID=68 Fakat indirim kupunu ile yapılan uygulamaya ne kadar özen gösterirler kafamda soru işareti 

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonaxta kampanya

Bende sonaxın sitesini incelerken görmüştüm daha önce ama zaten gittiğinizde pazarlıkla o fiyata yaptırabiliyorsunuz. Birde nano boya koruması olması ayrı bir avantaj. Ben Temmuzda Garanti Bankası ÖTV indirimini bekliyorum. Boya koruma ozaman + Temizlik Seti + 1 yıkama 150 TL oluyor. Nano yapmak istersek sanırım farkını verip yaptırabiliriz.

altunizadesonax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar şuanda MTV kampanyasına ek olarak Altunizade Sonax olarak Premium Class Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamalarını 275 TL.'ye bu forumdan gelen arkadaşlara yapıyoruz. Ayrıca gelen araçlar sıfır olursa, koltuk koruma yaptırana Motor Temizleme-Koruma ve Jant Temizleme-Koruma uygulamalarını da hediye ediyoruz. Kısa bir süre için geçerli olacak bu fırsatı kaçırmayın.

Admin edit: ilk mesaj reklam amaçlı gönderilemez..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

altunizadesonax link' Alıntı:
Arkadaşlar şuanda MTV kampanyasına ek olarak Altunizade Sonax olarak Premium Class Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamalarını 275 TL.'ye bu forumdan gelen arkadaşlara yapıyoruz. Ayrıca gelen araçlar sıfır olursa, koltuk koruma yaptırana Motor Temizleme-Koruma ve Jant Temizleme-Koruma uygulamalarını da hediye ediyoruz. Kısa bir süre için geçerli olacak bu fırsatı kaçırmayın. İrtibat: 532-2072264.
Merhaba aramiza hosgeldiniz rica etsek asagidaki linkte kisaca kendinizi tanitirmisiniz

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.1035

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Forum kuralları geregi reklam ve ıletışim bilgisi paylaşmadan once tanışma odasında uyeler kendılerını kısada olsa tanıtmak zorundadır saygılar..
Katılıyorum tabii haklısınız ben çapraz ilişki kurdurdum konular arası :)