Sonax Hakkında Ki Görüşleriniz

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
arkadaşlar pazar günü sonax'ta boya temizleme, parlatma ve koruma yaptıracağım. ilk defa gideceğim sonax'a hayatımda. sizce doğru yere mi gidiyorum? sizin sonax hakkında yapacağınız yorumları bekliyorum bu konuda. Antalyada'ki sonax'ı deneme fırsatım olacak. Yerleri Lara'daymış. Aracımın yıllık bakımı kadar önemli olduğunu düşünüyorum, dış kaporta bakımınında. Aracım kolay kolay eskisin istemiyorum. Hayatımda ilk defa kullandığım bi araca aşık oldum oda astra j. opel j kasadan sonra daha iyisini yapsada, j kasanın bende ki yeri çok başka olarak kalacak :)

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonax Hakkında Ki Görüşleriniz

Sonax kaliteli firmadir isini duzgun yapar en iyi secimi yapmissizniz iciniz ferah olsun boya korumadan sonra araciniz gozunuze daha bir guzel gelicek :) ama kalite bayiden bayisine degisebiliyor ben bakirkoy subesi sonaxta eski aracima boya koruma yaptirmistim gayet ilgililer
Keske yaz basinda yaptirsaydiniz kisin yagmur camur kar derken birdahaki yaza kadar boya korumadan eser kalmaz

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonax urunleri kaliteli bende bazi urunlerini kullaniyorum. Sonax bilindik bi marka ama onemli olan bu isi yapacak usta urun ne kadar kaliteli olsada ustanin ellerinde kendini gosteriyor.yaptiracaginiz sube onemli bi arastirin yaptirmadan

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
tolgakeser link' Alıntı:
Keske yaz basinda yaptirsaydiniz kisin yagmur camur kar derken birdahaki yaza kadar boya korumadan eser kalmaz

- antalyada yasiyorum burda yaz 7 - 8 ay.. ortasinda sayiliriz, daha en az 3 - 3.5 ayi war buranin sicaklarinin gitmesinin.. ayrica kisinda bizim burda kari gormek imkansiz, yagmuru da 15 dakikadan fazla ve sert gormek nadirdir :)

- o yuzden bana pek fark etmio, bu dedikleriniz.

- umarim antalyadaki tek subedeki usta iyidir.

- gorusleriniz icin tesekkurler...

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hiç uğramadım, tanımam hatta yetkili uygulama merkezi olup olmadığını bile bilmiyorum ama Meguiar's tabelası ve bayrakları olan bir yer de görmüştüm Antalya'dayken. Bülent Ecevit bulvarından Laura'ya gelen yolda, Laura'ya gelmeden hemen sağda. Oraya uğrayıp fikir edinmenizi, fiyat almanızı tavsiye ederim. Sonax'ın PH Nötr şampuanı ve silecek suları dışındaki ürünleri çok kaliteli değil. Meguiar's boya bakımı ve koruması konusunda çok daha iyi bir marka. Bu iki firma da klasik wax uygulamaları yapan firmalar. Ayrıca uygulama yapacak olan kişinin ne tür eğitimler aldığı ve arabanıza göstereceği hassasiyet te önemli. Aksi takdirde, trafikte hergün bol sayıda gördüğüm, sözde boya koruma yaptırmış bol hareli araçlardan birine de siz sahip olabilirsiniz. Klasik wax uygulamalarını çok iyi korusanız, yıkamasına dikkat etseniz bile maksimum altı aylık ömürleri var. Hele standart oto yıkamacılarda ne olduğu belli olmayan asit ya da baz oranı yüksek şampuanlarla yıkatırsanız birkaç ay sonra eski haline döner. Nano uygulama yaptırmanızı tavsiye ederim. Bu nano kelimesi sizi kandırmasın, sonax ya da meguiars kesinlikle nano teknoloji ürünleri üretmiyorlar. Nanoteknoloji disiplinler arası bir bilim olduğundan, birçok alanda kullanılabiliyor ve tek patenti yok. Dolayısıyla her yıkamacının nano koruma diye tabelasına yazdığı, aslında klasik wax uygulaması. Ayrıca asıl yazın ve Antalya gibi güneşin çok yakıcı olduğu yerlerde daha büyük sıkıntı var. Güneşten korumak, yağmur ve çamurdan korumaktan çok daha önemli. Yazları Antalya'ya geliyorum ve güneş yanığı ya da solmuş boyası olan çok sayıda araç görüyorum orada. Benimki sadece bilgi paylaşımı, umarım yardımcı olur. Tercih sizin :)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

bilgilendirme icin tesekkurler..
dediginiz gibi burda gunesten koruyabilmek onemli olani... ama simdi olmadi ki, kafam karisti. :))) en azindan artik laradaki ustayi test etmis olacagim. ona gorede bi sene sonraki tercihimi yapacagim..

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
bilgilendirme icin tesekkurler..
dediginiz gibi burda gunesten koruyabilmek onemli olani... ama simdi olmadi ki, kafam karisti. :))) en azindan artik laradaki ustayi test etmis olacagim. ona gorede bi sene sonraki tercihimi yapacagim..
Umarım sonuçları istediğiniz gibi olur. Bu arado o Sonax'ı gördüm, Opet'in hemen dibinde. Bizim eve giden yolda olduğundan biliyorum, yeni açılmış. Geçen sene yoktu.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

subesi oraya tasinmis galiba..
teracitynin oraya kadar yolu biliorum, ondan sonrasi Allah'a emanet gidcem :)) saga sola bakina bakina...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
arkadaşlar pazar günü sonax'ta boya temizleme, parlatma ve koruma yaptıracağım. ilk defa gideceğim sonax'a hayatımda. sizce doğru yere mi gidiyorum? sizin sonax hakkında yapacağınız yorumları bekliyorum bu konuda. Antalyada'ki sonax'ı deneme fırsatım olacak. Yerleri Lara'daymış. Aracımın yıllık bakımı kadar önemli olduğunu düşünüyorum, dış kaporta bakımınında. Aracım kolay kolay eskisin istemiyorum. Hayatımda ilk defa kullandığım bi araca aşık oldum oda astra j. opel j kasadan sonra daha iyisini yapsada, j kasanın bende ki yeri çok başka olarak kalacak :)
antalyada sadece sonax mı var aslında bu ısın en ıyısı bence zıebart fırmasıdır gerısını bılmem ıstersen bıde zıebarta bak derım  cunku adamların calısma sıstemlerını gordum harıkalar

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
subesi oraya tasinmis galiba..
teracitynin oraya kadar yolu biliorum, ondan sonrasi Allah'a emanet gidcem :)) saga sola bakina bakina...
Terracity'den dümdüz devam et, ileride Opet göreceksin, Opet'e 5-10 metre kala sağda görürsün.