sonar mercekli far

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2005 corsa c var farlarda çok memnun değilim açıkcası biraz karardı değiştirmek istiyorum aslında ilk olarak xenon takayım dedim ama muayene si geldi problem çıkar diye düşündüm sonra silverline farlarından alayım dedim oda uçuk fiyatlarda sonar mercekli alsam acaba aydınlatma nasıl olur xenonla kullansam problem çıkartırmı kullanan varsa bilgi verir se sevinirim.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çıkma cosmo farı filan bulabilirisn

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğiniz bir yer varmı bulabileceğim yada başka birsey.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonar'a para vereceğinize,ya gidip çıkma cosmo farı alın,ya da mercek taktırın farınıza. Valeo vea Hella gibi bir mercekle on numara aydınlatma sağlanır.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 yıldır xenonla birlikte sonar kullanıyorum. Sonarları almadan önce silverline farını çok aradım ama bulamadım.

Sonar farın aydınlatması gayet iyi mercek ayarı iyi yapılırsa mükemmel bir aydınlatma alınabilir. Sonar mercekli farında 2 çeşiti var birinde far motoru kullanılamıyor diğerinde orjinal far motoru kullanılabiliyor.

Bendeki far motorlu olanı ve dediğim gibi gayet memnunum.

asafa78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar
bir sorum daha olacak benim farlara nasıl mercek takabilirim kendimin yapabileceği birsey mi
sonuç ta teknik servis olduğum için alet edevat sorunu yok ama nasıl temiz edilir nasıl yapılır bilmiyorum