Sol seritte kamyon tekeri

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen aksam Adana'dan Pozantiya cikarken Sol seritte kamyon tekeri ile goz goze geldim, fren yapsamda kurtarmadi, soluna kacabildigim kadar kactim, sag tekerler ustunden gecti. Spin atip az ilerde toplayip saga cektim. Netice on tampon, arka tampon, sag sis fari, camurluk icindeki plastik davlumbazlar sizlere omur. bugunde parcalari 500'e aldim, 400 de kaportaciyla isi hallettim. Sol seritte hangi hayvan birakti o kamyon lastigini orasi halen muallak. Birde geceleyin ortalama 100 ile giderken farin aydinlattigi mesafede araba durmuyor bunu da gormus olduk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mustafa büyük geçmiş olsun takla bile attırır bu durum adama.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi sagolasin, ortadan dalsam takla atardim kesin. Neyseki tekerleri ustunden gecirdim. Aslinda o gun baska bir kaza daha atlatmistim, kavsakta onume daldi birisi onun geldigi yone kacarak kurtardim orada da. o gun bisey vardi uzerimde. aslinda boyle zamanlarda hayata kusup evden cikmayacaksin. ben ciktim basima bu olay geldi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kardeşim şöyle bir durum da var kamyonların dingil kopar adamlar farkına varmaz öyle de kamyoncu grubu var. Ama yine de ben kamyoncuları seviyorum özellikle uzun yolların trafik bariyerleri adamlar.

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben sevmiyorum kendilerini pek, zira geneli yolda sadece kendileri var gibi gidiyor. Otobus soforleri daha profesyonel, o adamlar yoldaki diger insanlarida kolluyor, sollamaya cik senin gecemiyecegini anlarsa fren yapip seni kurtariyor, kamyoncu oyle degil inadina gaza basiyor sen geceme diye. Tabi arada iyi insanlarda vardir. Bunca yildir araba kullaniyorum hic kazam olmadi ama bu olayda yapabilecek hic bir seyim yoktu, bir kamyoncunun ihmali yuzunden kaza yaptim, netice cok farkli da olabilirdi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mustafa kardeşim senin konun sayesinde bir ekleme yapmak isterim özellikle köy yollarını kullanan arkadaşlar yaz ayların da çok dikkat etsinler karşılarına kocaman bir kaya parçası çıkabilir. Çünkü traktör bir yerde durdu ise romörk tekerine adam kocaman bir kaya koyar sonra onu kendide unutur üstünden geçer gider ve o kaya oldu yerde kala kalır aman deyim dikkat.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun. Bence verilmiş sadakan varmış. Bence bilinçli bırakılan bir şey değildir. muhtemelen yedek lastik falan düşmüş olabilir. Boşuna dememişler gec enin hayrından, gündüzün şerri iyidir diye.

Malisef gece yolculuğu sıkıntılı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mustafa geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. O teker jantsız ise büyük ihtimalle kamyondan falan düşmemiştir. Bebe belik işi olabilir.

Ben 5-6 sene kadar evvel Aydın otobanında, en sol şeritte yolda kuzu gibi yatan otomobil arka döşemesi ile burun buruna geldim. O zaman Vectra B vardı, ABS sayesinde paçayı zar zor kurtarmıştım. O yüzden ABS yi seviyorum.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla geçen afyon yolunda tırcı sağa kaçmasa bende girmiştim altına gece giderken virajı dönünce birden yol teke düştü dubalar vardı çuvallar falan koymuşlar tırcı sağa kaçtı bende 2 çuvalın üstünden geçtim bi sektik sadece yoksa dubalara girmiştik frene bile basamadım. Sadece araçta rot balans bozuldu sanırım sağa çekmeye başladı. Geçmiş olsun beterinden saklasın.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun, geçen bana da solladığım kamyondan çekiç fırlayıp çarpmıştı