sol ön taraftan gelen tısıltı sesi

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: sol ön taraftan gelen tısıltı sesi

a.s.gümüş link' Alıntı:
selamlar, yeni konu açmadan umarım konuyu da dağıtmadan bir sorun da bende var, araba ivmelenirken ya da frenlerken sağ taraftan torpido civarından tık tık tık bir ses geliyor ivmelenirken hızlanıyor frenlerken yavaşliyor buna benzer bir sorunla karşılaşanımız oldu mu acaba

Dediğiniz ses bende vardı ve arabanın ön fren balataları değiştikten sonra kesildi, eğer aynı sesten bahsediyorsak muhtemelen aynı şekilde düzelecektir.

uğur berber

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sol ön taraftan gelen tısıltı sesi

arkadaşlar tşk ler herkeze dediğiniz fitilleri cam fitilleri serviste sipreyle sıkıldı  ses yinede gecmedi mekanikci dediğiniz camurluk içi köpüğü piraz oynadı ama yinede olmadı banada arac yeni sayılır  araştırmamız lazım bir müdded durması lazım aracın araştırcaz dedi son lafı bulamadılar servis resmi bir servis bilemiyorum aractan soğudum turbo sesi değil biliyorum cünkü baktılarda daha önce bir yorumda  davlumbaz içinde iki parca arası izole edildinde ses kesildi demiş ama enresi oldunu bahsetmemiş

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ses tam olarak nereden geliyor? En az kaç km hızdayken geliyor?

Birden bire mi başlıyor ve artan hızla birlikte ses de artıyor mu?

Araın dışına  sonradan eklenmiş hangi aksesuar var?

Bir de anteniniz orijnal mi?

mustafa4862

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim o sorunun sebebi fren müşürünün içindeki yaydan geliyor tıkırtıyı hissettiğinde ayağınla freni yukarı doğru altından dayayarak destek olduğunda kesiliyor denemeni tavsiye ederim eğer ses keslilirse servisten müşürü değiştir geçer