sol cam cam lastiği üzerine biniyor

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşla forumlarda ardım ama pek bişey bulamadım
sol camım aşağı indikten sonra tekrar yukarıya kaldırırken kayıyor ve lastik üzerine biniyor bunun önüne geçmem için acaba komple kriko sisteminimi değiştirmem gerek yoksa ufak tefek plastik parçaları değiştirince bu iş çözülürmü

bilgilerinizi bekliyorum
iyi forumlar

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hoparloru degıstırınce cam hoparlaorun uzerıne bınerek krıko saclarını yamultmusdu kapıyı acarak sacı duzeltdım hazır acmısken fıtıllerıde degıstırdım sorun gıderıldı hoparlorede araya parca atarak hallettım

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 gün öncesine kadar benim sol camda aynısını yapıyordu.Aracım vectra b.Kapının panzotunu söktüm.Kapının sol alt tarafında kirkonun ayağını tutan bir civata var.O civatanı olduğu yer zaten kanallı ayar yapılabileceğini görürsünüz.Ordan civatayı gevşetip aşağıyo doğru kaydırın fark edersiniz.Ayarı aşağı yukarı deneyerek sorunu çözebilirsiniz.Kolay gelsin .İnşallah problemin düzelir.

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim bilgileriniz için ama o civatayı denedim olmadı sanırım camın geçtiği veya camı tutan bişeylerde sorun var sanırım

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kızağın oralarda bi kaç tane somun olması lazım;ordan ayarlamıştım ben bi kere....

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
kapı içlerinde olan cam kızaklarının civatalı ile oynama yaptığın zaman iş çözülür... parça değiştirmeden yapılabilen birşey...

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
İşten anlayan bir usta çözer gibi, bende de aynı sorun vardı arkadaşların bahsettiği ayar civatasıyla çözmüştük işi.
Ayrıca camın sürekli fitil üstüne gelmesinden dolayı fitil kesilmişti onuda yenileyince dertten tamamen kurtuldum.

byozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de vardi o sorun 97 b kasa kaportacıya götürdüm kirikoyu tutan vidanın yerin aşağı doğru eğeile kücük kanal actı vidayı ordan yani asağıadan takti sorun cözüldü

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam ayardan düşmüş birader bende de vardı uğraştım yapamadım en sonunda ustaya yaptırdım lastiği falan yırtmadan ayarlattır bence