Sol Arka Kapıdan Su Sızıntısı

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sol Arka Kapıdan Su Sızıntısı

dinojasie link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=2144.msg44226#msg44226 date=1314043585]
[quote author=dinojasie link=topic=2144.msg44175#msg44175 date=1314025882]
evet sanırım bir ilksiniz ;D . hiç dikkat etmedim bu bölgelere yıkamadan sonra. ancak farkedilmeyecek gibi de degil. fitilleriniz sağlam gözüküyor. normal yagışlı bir havada veya siz bir hortumla su tuttuktan  sonra tekrar bir kontrol etmenizi öneririm. gerçekten tazikli sudan mı kaynaklanıyor anlaşılır o zaman
Beni en çok şaşırtan bu su alma olaylarının, aracı aldıktan belli bir sonra ortaya çıkması. İlk başlarda olmuyor, daha sonradan üst stoptan su alabiliyor, aracımı nisan ayından beri defalarca yıkattım, neden o zamanlar olmayan bu sorun bir anda ortaya çıktı, hani sanki orda sünger kısım zamanla aşınıp,deforme oluyor da böyle bir sızıntı mı oluyor diye soruyorum kendime. Ama alakası yok tabi. Beni daha çok düşündüren, bir önceki yıkatmamda hafif buğulu gibi duruyordu, boya koruma yaptırdıım için 10-12 gündür yıkatmadım arabayı, şimdi yıkatınca baya bir su sızdığını gördüm, bakalım bir dahaki sefere ne olacak  :(
[/quote]

hayırlısı bakalım. gercekten ilginç bir tespit. bu sizin başınıza geldigine göre ışık bize de pek uzak degil gibi geliyor bana walll
[/quote]
Vallahi ben her yıkatmadan sonra arka stopu, paspas altını kontrol ederken hiç beklenmedik yerden vurdu meret :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sol Arka Kapıdan Su Sızıntısı

geçmiş olsun gerçekten beklenmedik bir yerden gelmiş bu sefer problem