Sökmeden EGR Valf Temizliği Nasıl Yapılır..(Videolu)...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Daha önce bahsettiğim gibi Hafta Sonu Egr valfini Egr Valf temizleme spreyi ile temizledim..Videosunu Çektim..Uygulamak isteyenler için paylaştım..İlerleyen günlerde performans ve yakıta ne gibi (+)Artısı vey (-)Eksisi olduğunu(olursa tabi :) )Paylaşırım..Açıkçası yaptıktan sonra ertesi gün kullandığımda sanki biraz gaz pedalı hafifledi gibi ..Belkide psikolojik bilemiyorum :)
Buyrun..
Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=dMgWeQT4iiY&feature=youtu.be

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çalışma sesi değiştimi abi aynımı rolentide

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Daha önce bahsettiğim gibi Hafta Sonu Egr valfini Egr Valf temizleme spreyi ile temizledim..Videosunu Çektim..Uygulamak isteyenler için paylaştım..İlerleyen günlerde performans ve yakıta ne gibi (+)Artısı vey (-)Eksisi olduğunu(olursa tabi :) )Paylaşırım..Açıkçası yaptıktan sonra ertesi gün kullandığımda sanki biraz gaz pedalı hafifledi gibi ..Belkide psikolojik bilemiyorum :)
Buyrun..
Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=dMgWeQT4iiY&feature=youtu.be
Aklıma takılan: filtre devre dışı kaldığı için gelen havadaki mikro parçacıklar turboya zarar verir mi ki?!

5 dakikada vermez herhalde. [emoji4][emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çalışma sesi değiştimi abi aynımı rolentide
Arabanın rölantide çalışma sesi bariz değişti..Daha hafif bir sesi var..Sarsıntı şuan için daha hafif..Gaz pedalı tepkisi bana daha çabuk gibi geldi,..

Aklıma takılan: filtre devre dışı kaldığı için gelen havadaki mikro parçacıklar turboya zarar verir mi ki?!

5 dakikada vermez herhalde. [emoji4][emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Videoyu kestim..5 Dakika sürmedi uygulama :)Ama vereceğini düşünmüyorum,Öyle toz parçacığı girecek pozisyon olmadı..Yani tozlu bir ortam değildi..Aracıda rüzgara ters ve duvar dibine özellikle park ettim..Daha ufak parçalardan bahsediyorsa eğer,onlar zaten filtredende geçer...Geçmese bile o turboya zarar verecek büyüklükte parçacık değildir zaten :)..

• Beğen
Tepkiler: Murat ve mskirca