Soğutma suyu

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Soğutma suyu

omergokbulak link' Alıntı:
bugün yaklaşık 100 km yol yaptıktan sonra 1 saat kadar aracı park ettim daha sonra çalıştırınca "soğutma suyu az" diye bi uyarı çıktı! malum burda servis yok! sanayide bi motor tamiri dükkanına gittim orda yaklaşık yarım litre bıraktık eski seviyesini bilmediğim için eksik mi oldu fazla mı bilmiyorum! inşallah bi daha bu yazıyı görmem! bu soğuk havada nasıl su eksiltir hayret 032questn inşallah müşür falan değildir!

Abi geçmiş olsun, inşallah anlık bir sıkıntıdır tekrarı olmaz.

zeitgeist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 gun once bende aynı sorundan oturu servise gittim sogutucu eklediler yeniden bi sorun olursa telefonla haber verin yeni parca siparisi verelim garantiden degistiririz dediler. Simdilik birsey yok... Aracı eğimli bir yerde park ettiyseniz ve sogutucu seviyesi sınırdaysa vermis olabilir. benimki genelde yokusta bıraktıktan sonra oluyordu...

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

hepinize teşekkür ederim. aracı eğimli bi yere bırakmadım! antifiriz ekledikten sonra uyarı vermedi artık! acaba yarım litre antifiriz eksilmesi normal mi? daha 5600 km de!

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

belki ilk aldıgınızda eksikti. ama şunu çok iyi biliyorum ki bu uyarı görüldügü durumda tüm servislere gönderilen bultende degişim yapılması belirtiliyor. bence servise göstermenizde fayda var. forumda da bir çok araç bu problem nedeniyle degişime maruz kalmıştı. yeni bir durum degil

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

teşekkür ederim Metin Bey. ֖nceden olsa sorularıma 10 a yakın cvp alabiliyodum ama son zamanlar problemlere verilen cevaplarda ve tepkilerde bi soğukluk ve azalma var!  Bende eksik olmasından şüpheleniyorum özellikle tampon değiştikten sonra suyu boşaltıp tekrar bırakmışlardır. o zaman bi sıkıntı olmuş olabilir...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

omergokbulak link' Alıntı:
teşekkür ederim Metin Bey. ֖nceden olsa sorularıma 10 a yakın cvp alabiliyodum ama son zamanlar problemlere verilen cevaplarda ve tepkilerde bi soğukluk ve azalma var!  Bende eksik olmasından şüpheleniyorum özellikle tampon değiştikten sonra suyu boşaltıp tekrar bırakmışlardır. o zaman bi sıkıntı olmuş olabilir...
evet ömer bencede sana katılıyorum.kimse eskisi gibi değil bazı arkadaşlar forumda üstünlüğü ele alma çabasında alsınlar önemlide değil bizim amacımız belli ama bende soğumaya başladım gerçekten.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

tolgahan06 link' Alıntı:
[quote author=omergokbulak link=topic=1308.msg65341#msg65341 date=1323017544]
evet ömer bencede sana katılıyorum.kimse eskisi gibi değil bazı arkadaşlar forumda üstünlüğü ele alma çabasında alsınlar önemlide değil bizim amacımız belli ama bende soğumaya başladım gerçekten.
[/quote]

eyvallah tolga... desteğin için teşekkür ederim...

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu olay hiç 2012 lerde oldumu bilen duyan varmı

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 lerde iyileştirilmiş bu sogutucu problemi.  o yüzden olmamalı