Soğutma suyu

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Soğutma suyu

Bugun servise gittim sogutma suyu kabım 2 kez garantiden değişecek parça beklıyorum...hiç sorun çıkartmadan direk değişecek dendi.... 047shakee

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

çağlar 52 link' Alıntı:
Bugun servise gittim sogutma suyu kabım 2 kez garantiden değişecek parça beklıyorum...hiç sorun çıkartmadan direk değişecek dendi.... 047shakee
benimkide aynı sorunu yine yaptı bakalım bu ay sonu servise gideceğim ikinci kez büyük ihtimalle değişecek.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu sorunu astra g aracımda yaşamıştım, soğutma suyu kabının altındaki müşürü elle kontrol ettiğimde yerinden çıktığını farkettim (belkide soketiydi) bastırdım yerine girdi bir dahada uyarı çıkmadı

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
ben bu sorunu astra g aracımda yaşamıştım, soğutma suyu kabının altındaki müşürü elle kontrol ettiğimde yerinden çıktığını farkettim (belkide soketiydi) bastırdım yerine girdi bir dahada uyarı çıkmadı
bizimkilerde müşir kabla bütün o yüzden kab değişiyor kablo çıkması değil kronik sorun ben değiştirttim şimdi yine oldu tekrar değişecek.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

soğutma suyu kabı değişiyor bendede vardı uyarı değişimden sonra sorun olmadı bir daha

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de ortaya çıktı... Kaba baktım, bilakis fazla sıvı bile vardı.

çakır1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim durumda aynı arkadaşlar 20 gün önce geldi bu uyarı servise gittim değişecek dedi parça siparişi verdiler ama kronik sorun olduğu için bu parçanın yeni iyleştirilmişleri gelicekmiş bu gün uğradım arkas'a  8 kişi daha bekliyomuş ama ne zaman geliceğinden kimsenin haberi yok.

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

bugün yaklaşık 100 km yol yaptıktan sonra 1 saat kadar aracı park ettim daha sonra çalıştırınca "soğutma suyu az" diye bi uyarı çıktı! malum burda servis yok! sanayide bi motor tamiri dükkanına gittim orda yaklaşık yarım litre bıraktık eski seviyesini bilmediğim için eksik mi oldu fazla mı bilmiyorum! inşallah bi daha bu yazıyı görmem! bu soğuk havada nasıl su eksiltir hayret 032questn inşallah müşür falan değildir!